حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1461430/39 زمان: 12:28   1396/06/25 بازدید: 14,839

دوبار روی من خطای پنالتی شد

حاتمی: با این هیکل تمارض کنم، می‌خندند!

مهاجم تیم تراکتورسازی اعلام کرد داور بازی با سیاه جامگان دو خطای پنالتی را روی خودش نگرفته است.

به گزارش "ورزش‌سه"، یکی از صحنه های بازی تراکتورسازی و سیاه جامگان که موجب اعتراض کادرفنی تیم تبریزی نیز شد، خطایی بود که روی فرزاد حاتمی در محوطه جریمه به نظر می رسید.


حاتمی بعد از بازی با سیاه جامگان در این خصوص گفت: غیر از آن صحنه، یک پنالتی دیگر هم روی من اتفاق افتاد. دوبار روی من خطای پنالتی کردند. یکبار هلم دادند و یک بار هم پیراهنم را گرفتند. جالب است که داور به من گفت تمارض می کنی؛ من اگر با این قد و قواره و هیکل تمارض کنم، همه می خندند! مطمئن باشید خطای پنالتی روی من اتفاق افتاد.


مهاجم تراکتورسازی درباره شرایط مسابقه بیان کرد: با اینکه گل تساوی را به ثمر رساندیم، اما ناراحت هستیم که دو امتیاز خانگی را از دست دادیم. ما کاملا سرتر از حریف بودیم و سوار بر بازی شدیم اما قسمت نبود پیروز شویم.


وی درباره بازی بسته تیم سیاه جامگان تاکید کرد: صد درصد همینطور بود. کلا تیم های آقای میثاقیان با این شرایط فوتبال بازی می کنند. آنها تیم های خیلی خوبی هستند، اما برای زمین خودشان! فقط روی خط دفاعی کار می کنند و در این شرایط سخت است به گل برسیم. با این حال موقعیت هایی داشتیم؛ اما قسمت نبود گل های بیشتری به ثمر برسانیم. شرمنده هواداران شدیم و انشاالله در آینده جبران می کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.