حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1462288/30 زمان: 02:16   1396/06/29 بازدید: 99,476

آتش بازی مثلث MMM!

بارسلونا 6-1 ایبار؛ غیرقابل مهار مثل مسی

بارسلونا در ادامه پیروزی های پیاپی اش در رقابت های این فصل لالیگا، امشب موفق شد با نتیجه 6-1 ایبار را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، آبی و اناری ها که در 4 دیدار قبلی شان در رقابت های این فصل به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب هم حریف کوچک شان را گلباران کردند تا جایگاه شان در صدر جدول لالیگا تثبیت شود.

 

 

بازیکنان ایبار بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی دو بار روی دروازه بارسا خطرساز شدند اما نتوانستند دروازه تراشتگن را باز کنند.

 

در ادامه بارسا بازی را در دست گرفت و سرانجام در دقیقه 20 به گل رسید. خطای گالوس روی سمدو، یک ضربه پنالتی نصیب بارسا کرد. مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، حساب کار را 1-0 کرد.

 

 

برتری بارسا ادامه داشت و بعد از اینکه دلوفئو و مسی هر کدام یک موقعیت خوب گلزنی را از دست دادند، پائولینیو در دقیقه 39 اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 

ستاره برزیلی که در دیدار مقابل ختافه گل پیروزی بخش بارسا را به ثمر رسانده بود، این بار روی ضربه کرنر دنیس سوارز، با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

 

 

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و در نهایت این نیمه با برتری 2-0 بارسا به پایان رسید.

 

نیمه دوم را بارسا هجومی تر آغاز کرد و خیلی زود به گل سوم رسید. حرکت خوب مسی با یک ضربه خطرناک همراه شد اما دروازه بان ایبار توپ را برگشت داد. ضربه برگشتی به دنیس سوارز رسید و او هم کار را تمام کرد.

 

 

ایبار خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و در دقیقه 57 یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی پاس خونکا بود که انریش با یک ضربه حساب شده، تراشتگن را مغلوب کرد.

 

 

 

آنها در فاصله 5 دقیقه، دوبار دروازه حریف را باز کردند. ابتدا در دقیقه 59، مسی روی پاس بوسکتس صاحب موقعیت شد و علی رغم اینکه تعادلش را از دست داده بود، با یک ضربه دقیق، دروازه ایبار را باز کرد.

 

 

 

سه دقیقه بعد مسی هت تریکش در این دیدار را کامل کرد و این بار پاس خوب پائولینیو را تبدیل به گل کرد تا حساب کار 5-1 شود.

 

 

 

برتری بارسا بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم چند موقعیت خوب را از دست داد تا اینکه در دقیقه 87 به گل ششم رسید.

 

این بار هم مسی بود که پاس رو به عقب ویدال را به راحتی تبدیل به گل کرد تا چهارمین گلش در این دیدار را به ثمر رسانده باشد.

 

در دقایق پایانی ایبار یک بار تیر دروازه بارسا را به لرزه درآورد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 6-1 بارسا به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.