کد خبر: 1474066/32 زمان: 17:02   1396/08/23 بازدید: 3,470

دوست دارم لذت رکورد بالای 70 متر را هم بچشم

مربی آمریکایی برای احسان حدادی

تنها مدال آور دو و میدانی ایران مذاکراتش با مربی آمریکایی به مراحل پایانی رسیده است و می گوید می خواهد به رکورد بالای 70 متر برسد.

 به گزارش "ورزش سه"، احسان حدادی نایب قهرمان المپیک لندن امروز با سازمان تیم های ملی فدراسیون جلسه داشت و پس از آن گفت:« امروز در جلسه سازمان تیم های ملی در خصوص بررسی وضعیت جذب مربی و تشکیل اردوهای تدارکاتی با مسئولان فدراسیون صحبت کردیم و نقطه نظرات خوبی هم در این نشست مورد بحث قرار گرفت. مدتی را با هماهنگی فدراسیون برای مذاکره با چند مربی مطرح خارجی به آمریکا رفتم و در این سفر با مک ویلکینز، قهرمان پرتاب دیسک جهان و المپیک که شاگردان خوبی را هم تربیت کرده به گفت و گو پرداختیم. مذاکرات انجام شده و شرایط او را در جلسه امروز مطرح کردم و امیدوارم که توافق نهایی انجام شود تا برنامه ریزی های خوبی برای مسابقات آتی داشته باشیم.»


احسان حدادی در همین خصوص گفت: «هدفم کسب چهارمین مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا و ثبت یک رکورد خوب، گرفتن یک مدال خوشرنگ در المپیک توکیو است. برای من زمان مهمترین مسئله است و امیدوارم تا با توافق فدراسیون با مک ویلکینز، مقدمات برگزاری اردوها فراهم شود. به شرایطی رسیده ام که دوست دارم تا چند سال دیگر هم برای دو و میدانی ایران افتخار بیاورم. با ویلکینز در آمریکا که صحبت کردم به من گفت تو شرایط ثبت رکوردهای بالای 70 متر را هم داری و دوست دارم لذت این موفقیت ها را هم بچشم. »


وی در پایان خاطر نشان کرد: «دوست دارم در صورت انجام این مذاکرات نتیجه خوبی در پایان حاصل شود. البته برنامه دیگری هم داریم که اگر توافقی حاصل نشد به همراه حسن توکلی و یک ماساژور به اردوهای خارجی برویم و با گرفتن برنامه های تمرینی از دیگر مربیان مطرح دنیا به ادامه تمرینات تا آغاز بازی های آسیایی ادامه دهیم و بعد از بازی ها به مذاکره با ویلکینز یا دیگر مربیان برای آماده سازی تا بازی های المپیک توکیو بپردازیم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.