کد خبر: 1474217/1 زمان: 10:55   1396/08/24 بازدید: 3,545

انتقاد شدید لطیفی از هیئت فوتبال البرز

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز از رفتار هیئت فوتبال استان در قبال تیم اکسین انتقاد کرد.

علی لطیفی در کنفرانس پس از بازی دیروز با فجر سپاسی با بیان اینکه  بازی برای ما بسیار مهم و حیاتی بود، گفت: در نیمه اول هر دو تیم می‌توانستند گل بزنند، فجر بازی بسیار خوبی انجام داد، این تیم از تیم‌های خوب است و به آقای کلانتری تبریک می‌گویم.

لطیفی ادامه داد: در نیمه دوم با تغییر سیستم کاملا بر بازی احاطه داشتیم، در این نیمه تلاش بچه‌ها ستودنی بود. این سه امتیاز از امتیازهای حیاتی برای ما بود؛ چون هم در کورس قرار گرفتیم و هم به دو برد پی در پی دست یافتیم .

وی خاطرنشان کرد: با این برد بدشانسی‌هایی که گریبانگیر ما شده بود از بین رفت و خدا را شکر که برنده شدیم.

سرمربی اکسین به بعد حاشیه‌ای این بازی اشاره و اعلام کرد: این تیم بعد از خداوند با همت مدیرعامل، بچه‌ها، آقای حسنوند، حاج حمید کریمی که واقعا مردانگی را برای اکسین معنا کرده و آقای غفرانی می‌چرخد.

لطیفی ادامه داد: این تیم بی‌کس‌ترین تیم فوتبال ایران است، چون هیچ جا ندیدم هیئت فوتبال علیه تیمی به خاطر پول صحبت کند.

وی افزود: تیم من دیروز از هم پاشیده بود؛ در حالی که هیئت فوتبال استان‌های دیگر کمک کرده‌اند اما تا حالا کی هیئت فوتبال البرز را دیده، برخی دشمنی می‌کنند که این تیم را زمین بزنند.

سرمربی اکسین ادامه داد: ما یک کارمند هیئت فوتبال را نمی‌توانیم سر تمرین بیاوریم، هر کی هم می‌آید می‌گوید باید به من پول دهید .

وی خاطرنشان کرد: این تیم مال این استان است باید پشتیبان این تیم باشیم، زمانی که این تیم  را به من دادند، گفتند آن را در لیگ حفظ کن اما الان در کورس است؛ بنابر‌این باید حمایت شود.

لطیفی از رفتار هیئت فوتبال البرز انتقاد کرد و گفت: هیچ هیئت فوتبالی به این شکل ندیدم، اما می‌دانم که اعضای هیئت ذهنیت بدی ندارند، اینها را شانتاژ کرده‌اند که چنین گفته‌اند.

وی در پایان  در خصوص داوری نیز تصریح کرد: از کمیته داوران کمال تشکر را داریم که در این بازی از یکی از داوران لیگ برتری و برجسته کشورمان استفاده کرد. داوری در این بازی مشکل خاصی نداشت و به نظر من خورشیدی به راحتی می تواند دربی را قضاوت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.