کد خبر: 1496745/2 زمان: 19:19   1396/10/20 بازدید: 10,927

آل کثیر از تیم نفت جدا نمی شود

مدیرعامل نفت تاکید کرد عیسی آل کثیر در این باشگاه به کار ادامه خواهد داد .

به گزارش "ورزش سه"، مسعود سمیعی ، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در واکنش به نامه ی رسمی ذوب آهن برای جذب عیسی آل کثیر ، گفت : باشگاه ذوب آهن امروز نامه ای برای جذب آل کثیر برای ما ارسال کرد . اما ایشان بازیکن تیم ماست و ما قصد صدور رضایت نامه نداریم و آل کثیر به کار خود در نفت ادامه خواهد داد .


سمیعی در خصوص هم کاری نفت با ملاحی ، گفت : سردار ملاحی با نظر دکتر فردوس به باشگاه نفت اضافه شده است و مجموعه ی باشگاه سعی میکند از تجربیات ایشان استفاده نماید .


وی ادامه داد : در باشگاه نفت تمامی وظایف و اختیارات مشخص شده است و هیچ کس در کار کس دیگر دخالت نخواهد کرد .


سمیعی در پاسخ به شایعه درگیری لفظی ملاحی با فریاد شیران و جدایی این مربی از کادر فنی تیم نفت ، گفت : بنده هم چنین موضوعی را تکذیب میکنم و این مسئله صحت ندارد . اگر مربی ای بخواهد از کادر فنی جدا شود یا به آن اضافه شود ، با نظر مستقیم هومن افاضلی و کادر فنی اش میباشد و تا الان چنین موضوعی مطرح نشده است .


سمیعی در خصوص وضعیت بدهی های باشگاه نفت ، گفت : ما در اولین اقدام و طبق قولی که به بازیکنان داده بودیم ، چند درصد پرداختی به بازیکنان داشتیم . در رابطه با بدهی قبلی باشگاه هم ، طبق قراری که با وزارت نفت گذاشته ایم بدهی موجود را هم در مرور زمان پرداخت خواهیم کرد.


شرکت تهران کار رسا به تمامی تعهداتی که بر عهده این شرکت در زمان مدیریتش بر نفت باشد ، عمل میکند .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.