کد خبر: 1497180/43 زمان: 18:50   1396/10/22 بازدید: 7,806

ترابی و قلی زاده ستاره های تیم دایی

سایپا با بال های طلایی درخشید

وینگرهای تکنیکی و سرعتی سایپا آنقدر روی دروازه استقلال در نیمه دوم فشار آوردند تا در نهایت تیمشان به یک امتیاز رسید.

به گزارش " ورزش سه"  سایپا در برابر یکی از بهترین های حال حاضر لیگ برتر نمایش قابل دفاعی داشت و البته در این بازی وینگرهای این تیم بازی درخشانی ارائه کردند.


مهدی ترابی و علی قلی زاده دو وینگر جوان سایپا بال های طلایی این تیم بودند و توانستند با فشار سنگینی که روی خطوط کناری استقلال ایجاد کردند موقعیت های زیادی را روی دروازه این تیم به وجود آورده و در نهایت گل تساوی را به ثمر برسانند.


مهدی ترابی که کمی آزادتر از قلی زاده بازی می کرد در این بازی هم یک بازیکن همه کاره برای سایپا بود. او در کناره ها و حتی در میانه زمین یک بازیکن خطرناک و موثر بود. او یک ضربه ایستگاهی زیبا زد که به تیردروازه خورد و دو پاس خیلی خوب گل برای مهاجمان این تیم ساخت که قلی زاده یکی از آن ها را در شرایط تک به تک از دست داد.


قلی زاده اما با دوندگی بی امان و با تکنیک بالایش فشار زیادی را به سمت چپ خط دفاعی استقلال که امیدنورافکن در آن منطقه بازی می کرد وارد کرد و در کنار ترابی یکی از عواملی بود که باعث شد تا استقلال در نیمه دوم عقب نشینی کرده و به فکر مهار این دو بازیکن باشد. قلی زاده در کنار ترابی بهترین بازیکنان این مسابقه هم بودند.


با این وجود دایی با کمک دو بال طلایی تیمش توانست یک امتیاز حساس را از استقلال در ورزشگاه آزادی بگیرد هرچند اگر قدرموقعیت هایشان را می دانستند شاید نتیجه بهتری به دست می آوردند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.