کد خبر: 1497181/42 زمان: 18:42   1396/10/22 بازدید: 8,951

کلوپ: جدایی کوتینیو مشکلی ایحاد نخواهد کرد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول تاکید کرد جدایی کوتینیو خللی در روند این تیم ایجاد نخواهد کرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در شرایطی یکشنبه میزبان سیتی خواهد بود که در تلاش برای جبران شکست سنگین 0-5 دور رفت خواهد بود.

 

جدایی کوتینیو: "ما در دورتموند هم بازیکنان زیادی را از دست دادیم و جدایی یک بازیکن مشکلی ایجاد نمی کند. من به کوتینیو علاقمند بودم و شخصیت او فوق العاده بود اما اگر لیورپول به دنبال جانشین است باید تصمیم درستی بگیرد و ما لزوما نیاز به یافتن جانشین برای کوتینیو نداریم.

 

 

ما 11 بازیکن داریم و بدون کوتینیو هم می توانیم خوب بازی کنیم. ما باید از داخل خود باشگاه برای کوتینیو جانشین پیدا کنیم و با چشمان باز و بدون اخذ تصیمات دیوانه وار در بازار زمستانی حضور پیدا خواهیم کرد. باشگاه تلاش زیادی برای حفظ کوتینیو کرد اما او گفت لیورپول را تنها برای انتقال به بارسا ترک خواهد کرد و در آن لحظه ما چاره ای جز پذیرش این تصمیم نداشتیم."

 

دیدار برابر سیتی: "آنها فصل فوق العاده ای داشته اند اما آمار ما نیز بد نبوده و در چنین بازی هایی ما باید نشان دهیم که می توانیم برای آنها بیش از دیگر تیم ها ایجاد مشکل کنیم. صادقانه بگویم من مشتاق آغاز شدن این دیدار هستم.

 

ما چند ماه قبل مقابل آنها بازی کردیم که یکی از عجیب ترین خاطرات عمر من بود. ما نمایش بهتری نسبت به سیتی ارائه دادیم اما یک کارت قرمز (سادیو مانه) بازی را تغییر داد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.