کد خبر: 1504801/44 زمان: 10:57   1396/11/24 بازدید: 6,987

گزارش سایت ورزش روسیه از ۲ اسکی باز ایرانی

پرچمداری دختر ایرانی، سورپرایز المپیک زمستانی

سایت ورزش روسیه در آستانه شروع کار اسکی بازان ایرانی در گزارشی به سابقه سمانه بیرامی و ستار صید اشاره کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که امروز ۲ نماینده ایران در المپیک زمستانی کار خود را در ماده های مختلف آغاز می کنند، سایت ورزش روسیه با انتشار عکسی از "سمانه بیرامی" پرچمدار کاروان ایران و همینطور گزارشی در خصوص "سیدستار صید" ملی‌پوش اسکی‌صحرانوردی ایران، به رقابت ورزشکاران کشورمان در بازی‌های المپیک زمستانی پرداخته است.


این سایت روسی نوشته است: «اولین ورزشکاری که در این پروتکل مورد توجه قرار می‌گیرد "سیدستار صید" از ایران است. با وجود این واقعیت که اسکی کردن در ایران سخت است، اما این ورزشکار تهرانی 30 ساله به صورت تصادفی در المپیک شرکت نکرده است.  برای او، این بازی‌ها سومین حضور به شمار می‌رود."صید" در ابتدا، در المپیک ونکوور 2010 در مسافت 15 کیلومتر در رده 89 قرار گرفت.

 


به نظر می‌رسد در پیونگ‌چانگ این ورزشکار به دنبال نتیجه متفاوت است، اما این موضوع بسیار دشوار خواهد بود. "صید" هیچ وقت در جام جهانی حضور نداشته و بهترین عنوان او در مسافت 10 کیلومتر آزاد دوازدهمی بوده است.


این اسکی‌باز در مسابقات قهرمانی جهان 2011 در مسافت 15 کیلومتر در جایگاه 85 قرار گرفت. وی در بازی‌های آسیایی 2011، مدال نقره را کسب کرد.»


این سایت روسی در ادامه به پرچمدار کاروان ایران هم اشاره کرده است: «اما سورپرایز خاص در این المپیک پرچمداری "سمانه بیرامی" دختری از ایران است. او 26 سال سن دارد و نخستین حضورش را در المپیک تجربه می‌کند با این وجود، شهرت خاص خود را در محافل اسکی داشته است. بیرامی 8 سال عضو تیم ملی اسکی بوده است و در سال 2015 تماشاگران را در شهر فالون سوئد غافلگیر کرد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.