کد خبر: 1507437/1 زمان: 22:05   1396/12/05 بازدید: 6,501

مدال طلای ملایی در جودوی گرنداسلم آلمان

نماینده وزن 81- کیلوگرم جودوی ایران با برتری مقابل نماینده فرانسه مدال طلای رقابت‌های جودوی گرند اسلم دوسلدورف را از آن خود کرد.

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، در ادامه رقابت‌های جودو گرند اسلم دوسلدورف در آلمان، سعید مولایی نماینده 81- کیلوگرم ایران در دیدار نهایی برابر آلفا عمر ژالو از فرانسه و نفر 122 رنکینگ جهانی به روی تاتامی رفت و در پایان با برتری مقابل حریف خود، مدال طلای این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

 

ملایی پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس در گام نخست جودکار لهستانی و دارنده مدال طلای گرند پری سامسون را از پیش رو برداشت و در ادامه نیز کوبا چدیلیشویلی از گرجستان را ضربه فنی کرد.

ملایی سپس در سومین مبارزه جودوکار انگستانی را شکست داد و در مبارزه چهارم نیز با برتری مقابل دومنیک رسل نایب قهرمان اروپا در سال 2017 از کشور آلمان، به فینال این رقابت‌ها راه یافت.

 

دیگر نماینده ایران در این رقابت‌ها محمد بریمانلو در وزن 73- کیلوگرم بود که به دلیل هم‌گروهی با جودوکار رژیم صهیونیستی از این رقابت‌ها کنار کشید و در مراسم وزن‌کشی حاضر نشد.

 

سومین و آخرین نماینده ایران در این رقابت‌ها جواد محجوب در وزن 100+ کیلوگرم است که در ادامه این رقابت‌ها به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.