حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1514305/2 زمان: 17:03   1397/01/11 بازدید: 17,800

آقایی: ابراز ندامت می‌کنم

مدافع نفت‌تهران می‌گوید هیچ بی‌احترامی به افاضلی نکرده و صحبت‌هایی که درباره خشم او بعد از دیدار استقلال شده را تکذیب می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، حامد آقایی مدافع نفت‌تهران از خبر درج شده پیرو اخراجش از نفت با تعجب واکنش نشان می‌دهد و می‌گوید: من زیرنظر آقای افاضلی حتی از لیست 18نفره هم بیرون ماندم ولی هیچ وقت واکنش بدی نشان ندادم و این ها بدخواهان نفت و آقای افاضلی هستند که چنین شرایطی را رقم می زنند و اعلام می کنند این داستان پیش آمده است. در صورتی که من اصلا اعتراضی نسبت به تصمیم سرمربی نداشتم و فقط و فقط به واسطه تعصب پرسپولیسی بودنم بوده که چنین شده، از این بابت هم پشیمانم و ابراز ندامت می کنم.

 

او در ادامه گفت: من تا پایان بازی کنار زمین حضور داشتم و مشغول گرم کردن خودم بودم و همانطور که گفتم به عنوان یک پرسپولیسی باتعصب از باخت برابر آبی‌ها عصبانی بودم فقط همین. اینکه می‌گویند تلویزیون را وسط رختکن شکانده‌ام و با خشم برخورد کردم را قبول ندارم و آن را تکذیب می‌کنم. اگر قرار بر اعتراض بود چهار هفته‌ای می‌شود که با نظر سرمربی تیم بازی نمی‌کنم چطور می‌توانم در مقابل آقای افاضلی که یک مربی بزرگ و بنام هستند و خیلی برای من زحمت کشیده‌اند اینطور رفتار و اعتراضم را بیان کنم. ایشان پس از حضورشان در نفت این تیم را متحول کرده‌اند و مطمئنا با توان فنی بالا این تیم را در لیگ حفظ خواهد کرد.

 

مدافع نفت باوجود توضیح در خصوص ابهامات اخراجش در پایان می‌گوید تسلیم نظر و تصمیم‌گیری افاضلی است: هر تصمیمی آقای افاضلی برای من بگیرند قابل احترام است و هر چه ایشان بخواهند را در دستور کار خودم قرار می دهم تا به بقای نفت در لیگ برتر کمک کنم. ما از ابتدا یک گروه بودیم و همه پشت هم هستیم و می خواهیم با یکدیگر این بار را به سرانجام برسانیم تا بقایمان در لیگ برتر را جشن بگیریم

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.