کد خبر: 1517494/46 زمان: 11:02   1397/01/26 بازدید: 8,035

حمرون: از قدرت پرسپولیس آگاه هستیم

ستاره الجزایری تیم السد قطر، خودش  و تیمش را آماده دیدار حساس مقابل پرسپولیس و تثبیت عنوان سرگروهی می داند.

به گزارش ورزش سه، یوغرطه حمرون بازیکن الجزایری تیم فوتبال السد قطر پیش از دیدار حساس این تیم مقابل پرسپولیس اظهار داشت: تیم ما برای دیدار مقابل پرسپولیس آماده است. ما می خواهیم صدرنشینی خود در گروه را حفظ کنیم و به عنوان سرگروه راهی دور بعدی شویم. تمام تلاش خود را انجام می دهیم که به این طریق با تیمی برخورد کنیم که قدرت کمتری در گروه A دارد و شانس خودمان برای صعود به یک چهارم نهایی را اینگونه بیشتر کنیم.

 

حمرون افزود: تمرینات سختی را در روزهای اندک گذشته انجام داده ایم و همگی آماده به نمایش گذاشتن یک بازی خوب هستیم که نتیجه دلخواهمان را تضمین کند و ما را در صدر جدول گروه نگه دارد. ما آماده ایم که همه سختی های این بازی را از حضور پرتعداد هواداران تا قدرت حریف در زمین بازی و مزایای آنها در بازی خانگی تحمل کنیم و قطعا به چیزی جز سرگروه ماندن راضی نخواهیم شد.

 

ستاره الجزایری السد در ادامه گفت: پیروزی های متوالی ما در لیگ و آسیا باعث شده که آمادگی و اعتماد به نفس بیشتری برای مصاف با پرسپولیس داشته باشیم. همچنین ما از قدرت تیم پرسپولیس آگاه هستیم. آنها یکی از قوی ترین تیم های گروه هستند و حضورشان در جایگاه دوم به هیچ وجه اتفاقی نیست بلکه نشان دهنده تلاش های کادر فنی و بازیکنان این تیم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.