کد خبر: 1518145/29 زمان: 16:30   1397/01/28 بازدید: 31,916

ضمن تایید کمپین آنتی مادریدیستایی

نگرانی شدید ستاره های رئال از بازی با بایرن

سرخیو راموس، کاپیتان رئال نیز به جمع زیدان و لوکاس پیوست.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار برگشت رئال و یوونتوس از چنان حواشی برخوردار شد که هنوز هم از آن صحبت می شود. تصمیم داور مسابقه مبنی بر اعلام پنالتی در دقیقه 93 به سود رئال سبب خشم یوونتوسی ها و مخالفان رئال شد. این عده معتقدند که صعود رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان یک سرقت بزرگ بوده است.

 

 

 

 

زیدان، سرمربی رئال در نشست خبری پیش از بازی با مالاگا تاکید کرد وقتی صحبت از سرقت رئال می شود اورا عصبانیتی شدید در بر می گیرد. لوکاس واسکز نیز هشت دوره صعود متوالی رئال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان را حسادت داور خواند و گفت که کمپینی از سوی آنتی مادریدیستا ها علیه رئال تشکیل شده است.

 

طبق ادعای مارکا، سرخیو راموس که پس از بازی با مالاگا به دلیل حضور در اتاق کنترل دوپینگ، دیرتر از سایر هم تیمی هایش راهی فرودگاه شده بود، در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی در مورد کمپین ضد رئال می پرسید، قاطعانه گفت:« بله، بر ضد ما کمپینی تشکیل داده اند.»

 

 

 

 

رئالی ها سخت نگران این هستند که اتفاقات بازی با یوونتوس و موج ضد رئالی که ایجاد شده، در بازی با بایرن به ضررشان تمام شود و تصمیمات داوری بر علیه آنها رقم بخورد. به خصوص که بایرن مونیخ در صدد انتقام 5 ناکامی متوالی اخیر برابر رئال است.

کهکشانی ها تنها شانس خود برای کسب جام را در لیگ قهرمانان می بینند و در صورت حذف برابر بایرن، فصل را با ناکامی و بدون جام تمام خواهند کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.