کد خبر: 1519453/35 زمان: 09:56   1397/02/03 بازدید: 13,662

دلتنگی لیگ برای توفان زرد

بازگرد سپاهان پرافتخار؛ بازگرد! (گزارش)

اصفهانی ها بیشتر از همه بابت قطعیت یافتن سقوط نفت تهران به عنوان دومین تیم به دسته اول خوشحال بودند چون اگر این اتفاق رخ نمی داد و کار به روز آخر می کشید هیچ بعید نبود با کابوس سقوط سپاهان روبرو می شدند.

به گزارش "ورزش سه"، عبدا.. ویسی و شاگردانش در اهواز با تحمیل شکست سنگین و پرگل 3-1 به سپاهان فصل کابوس وارتری را برای طرفداران پرشمار این باشگاه پرافتخار لیگ برتری رقم زدند، کابوسی که تنها با قطعی شدن سقوط دومین تیم از لیگ برتر به دسته اول کمی قابل تحمل شد آن هم به این خاطر که دیگر اتفاقی بدتر از ایستادن پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر در جایگاه چهاردهم نمی توانست رقم بخورد.به جرات می توان گفت بدبین ترین طرفدار سپاهان هم تصور نمی کرد که این تیم در لیگ هفدهم کارش به جایی برسد که یک روز مانده به پایان فصل از سقوط تیم های دیگر در راه قطعی شدن بقا خود خوشحال شود اما این اتفاق رخ داد تا سومین فصل از فصول کابوس وار زردپوشان با بدترین عملکرد و جایگاه این تیم در تاریخ لیگ برتر در راه پایان باشد.


سپاهان فصل هفدهم لیگ برتر رقابت ها را با هدایت زلاتکو کرانچار آغاز کرد به این امید که مربی سرشناس کروات بتواند زردپوشان را همچون چند سال قبل به عنوان در خور شان باشگاه برساند اما حضور این مربی هم گره گشای مشکلاتی که گریبان تیم را گرفته بود، نشد.


باشگاهی که از نظر ساختار سخت افزاری یکی از بهترین باشگاه های فوتبال ایران محسوب می شد این بار نه تنها از نظر بودجه بلکه از حیث ورزشگاه اختصاصی هم کمبودی نداشت چون به هر شکلی بود نقش جهان برای میزبانی هر چه تمام تر از تماشاگران پرتعداد این تیم در نصف جهان آماده شده بود و سپاهانی ها می توانستند در هر بازی از حمایت چند ده هزار نفری طرفداران شان نیز بهره ببرند اما نسبت به این موهبت هم ناشکری شد تا طرفداران تشنه پیروزی اصفهانی هم با ورزشگاه قهر کنند .


هرچه بود امسال سال سپاهان نبود؛ از نقل و انتقالات و جابه جایی های پرشمار گرفته تا عقد قرارداد با خارجی هایی که گره از کار تیم باز نکردند.از مربی هایی که هر دو از پرافتخارهای تاریخ لیگ برترند اما در سپاهان نتوانستند. از ستاره هایی مثل مهرداد و جلال و اقایی و کریمی تا بدشانسی، ضعف و ناباوری. حالا درست مثل زاینده رود که همه منتظر جاری شدن آب در پهنه خشک آن هستند طرفداران پرشمار سپاهان نیز از اتفاقات کابوس وار رخ داده در لیگ هفدهم به شدت عصبانی و در انتظار وعده توفان زرد در لیگ هجدهم هستند. تیمی که اگر امسال را با ناکامی گذراند فقط یک تابستان وقت دارد تا مدعی بزرگ فصل آینده لیگ باشد !

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.