کد خبر: 1519596/1 زمان: 19:05   1397/02/03 بازدید: 20,720

باد و باران و بیرانوند!

لیگ یک/ کار خونه به خونه به هفته آخر کشید

تیم خونه به خونه بابل با درخشش سجاد بیرانوند دروازه بان اکسین موفق به پیروزی مقابل این تیم نشد اما با حضور در رده دوم امیدهایش را برای صعود زنده نگه داشت.

به گزارش "ورزش سه"، خونه به خونه در یک بازی پرماجرا و پربرخورد که زیرباران شدید به پایان رسید، با وجود حملات متوالی موفق به گشودن دروازه میزبان نشد تا با یک امتیاز این بازی کماکان شانس زیادی برای صعود داشته باشد. آنها در هفته آینده مقابل برق نوین قرار خواهند گرفت و در صورت پیروزی به دلیل تفاضل گل بالاتر (4+) باید در انتظار نتیجه بازی راه آهن ـ نساجی بمانند. اگر نساجی بتواند در هفته پایانی بیش از 5 گل به راه آهن بزند، آن وقت شرایط تغییر خواهد کرد. 


اکسین که دو هفته پیش در یک بازی سرنوشت ساز با یک گل مغلوب نفت مسجدسلیمان شده بود امروز کاملا با انگیزه بازی کرد و حتی 3 فرصت مسلم گلزنی نیز به دست آورد که آخرین آنها در ثانیه های پایانی نفس هواداران میهمان را در سینه حبس کرد. تیم خونه به خونه که امروز در صورت پیروزی مقابل حریف شانس خود را برای صعود به لیگ برتر تا حد بسیار زیادی بالا می برد حالا باید در بازی آخر با یک پیروزی رویای بابلی ها را تعبیر کند. 

 


خونه به خونه در جدول رده بندی 61 امتیاز دارد و نزدیکترین تعقیب کننده نفت مسجدسلیمان است که با شکست امروز 64 امتیازی باقی ماند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.