کد خبر: 1519789/41 زمان: 17:08   1397/02/04 بازدید: 13,012

فقط برای سه هزار استقلالی فضا ایجاد می‌کنیم؛

تابش: ذوب‌آهن هوادار ندارد ولی ما داریم

سرپرست باشگاه سپاهان می گوید که با توجه به اینکه تعداد هواداران سپاهان زیاد است در دیدار هفته پایانی لیگ برتر مقابل استقلال تهران فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه به تماشاگران استقلال اختصاص داده می‌شود.

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن تعداد هواداران قهرمان لیگ بیشتر از هواداران سبزپوش بود و همین موضوع سبب ناراحتی مسئولان باشگاه ذوب آهن شد. مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن در پایان دیدار برابر پرسپولیس گفته بود که با عدم تخصیص مناسب جایگاه های ورزشگاه فولادشهر در شهر خود مظلوم واقع شده اند.


در همین رابطه مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد دیدار هفته سی ام دو تیم استقلال و سپاهان که در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود، اظهار کرد: طبق الزامات AFC و فیفا، ۱۰ درصد از جایگاه تماشاگران ورزشگاه به هواداران میهمان اختصاص داده می‌شود. البته الزامات و استاندارد ۷ درصد است اما ما ۱۰ درصد را به هواداران استقلال اختصاص می‌دهیم.


وی ادامه داد: مکان هواداران تیم استقلال تهران در ورزشگاه مشخص است و برای سه هزار تماشاگر مکان پیش‌بینی شده است.


سرپرست باشگاه سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا این ظرفیت مثل دیدار ذوب آهن و پرسپولیس تغییر می‌کند یا خیر،  خاطرنشان کرد: ذوب آهن هوادار ندارد اما ما هوادار داریم و نمی‌توانیم این‌کار را انجام دهیم، در اینصورت تعداد زیادی از هواداران سپاهان پشت در ورزشگاه‌ می‌مانند و باید آن‌ها را به خانه بفرستیم که این کار درست نیست.


تابش در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه هواداران سپاهان در دقایق منتهی به زمان آغاز مسابقه به سمت ورزشگاه می‌آیند و ظرفیت ورزشگاه را دیرتر پر می‌کنند آیا ممکن است جایگاه آن ها به هواداران استقلال تعلق پیدا کند؟ تصریح کرد: این مسئله به ما ربطی ندارد. ما ۱۰ درصد از ظرفیت جایگاه تماشاگران را به هواداران استقلال تهران اختصاص می‌دهیم و این ظرفیت بیشتر نمی‌شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.