کد خبر: 1525339/39 زمان: 10:56   1397/02/31 بازدید: 66,908

رویایم بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است

خداحافظی رسمی سامان قدوس با اوسترشوندس سوئد

هافبک ایرانی تیم اوسترشوندس سوئد بعد از دیدار برابر ساندسوال خداحافظی اش از این تیم را رسما اعلام کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، سامان قدوس در ماه های اخیر به واسطه ترجیح تیم ملی فوتبال ایران به سوئد بسیار مورد توجه هموطنان مان قرار گرفته است. او در ترکیب تیم ملی در مسابقات مقدماتی جام جهانی و چند دیدار تدارکاتی هم عملکرد نسبتا خوبی داشت و حالا امیدوار است با درخشش در جام جهانی روزهای بهتری را در عرصه ملی و باشگاهی تجربه کند.


شنبه شب در چارچوب رقابت های هفته نهم لیگ برتر سوئد تیم های اوسترشوندس و ساندسوال سوئد به مصاف یکدیگر رفتند که سامان قدوس موفق شد برای تیمش گلزنی کند. با اینکه بعد از بازی حرفی درباره خداحافظی قدوس از تیم سوئدی مطرح نشد اما امروز سایت باشگاه اوسترشوندس مصاحبه ای از قول هافبک ایرانی این تیم منتشر کرده که نشان از خداحافظی او دارد.


سایت باشگاه اوسترشوندس به نقل از قدوس نوشت: «شاید این بازی اخیر کمی مرا ناراحت کند، زیرا می‌تواند آخرین حضورم برای تیم اوسترشوندس باشد. از بودن در تیم اوسترشوندس بسیار خوشحال هستم، اما همه به اندازه کافی از رویای من خبر دارند که همان بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است.»


پیش از این گفته می شد قدوس در بازی بعدی اوسترشوندس هم به میدان می‌رود و سپس برای حضور در جام جهانی راهی اردوی تیم ملی می شود اما تصمیم او تغییر کرده است. بر این اساس قدوس امروز با پرواز مستقیم راهی ترکیه می شود تا به شاگردان کارلوس کی روش بپیوندد و در اردوی قبل از جام جهانی حاضر باشد.


قدوس بسیار امیدوار است که در جام جهانی روسیه در ترکیب تیم ملی بازی کند و بتواند با نمایش مطلوب مقابل تیم هایی مثل اسپانیا و پرتغال خودش را به باشگاه های بزرگ اروپایی نشان دهد و راهی لیگ های معتبر شود. در این خصوص چند هفته قبل رییس باشگاه اوسترشوندس سوئد نیز در مصاحبه ای گفته بود قدوس به یک تیم مطرح اروپایی از آلمان، انگلیس یا اسپانیا می رود و حالا همه منتظر هستند تا از آینده این بازیکن ایرانی- سوئدی باخبر شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.