کد خبر: 1525340/31 زمان: 10:32   1397/02/31 بازدید: 31,824

هو شدن گریزمان در آخرین بازی فصل برای اتلتیکو

آنتوان گریزمان، مهاجم اتلتیکومادرید روز گذشته در دیدار پایانی فصل برای اتلتیکو، از سوی هواداران اتلتی هو شد و واکنش بسیار منفی دریافت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، گریزمان در دیدار فینال لیگ اروپا موفق شد دو گل برای تیمش به ثمر برساند و قهرمانی را برای شاگردان سیمئونه رقم بزند. با این حال، شایعه انتقال او به بارسلونا بیش از پیش شنیده می‌شود و برخی معقتدند که حضور او در بارسا تقریبا قطعی است.

 

 

 

 

موضوعی که می‌توان با قطعیت راجع به آن صحبت کرد این است که او هنوز تصمیمی در مورد آینده اش اخذ نکرده و مشخص نیست فصل آینده در کدام تیم خواهد بود. او که شب گذشته در تساوی 2-2 اتلتیکو مقابل ایبار به میدان رفت، از سوی هواداران واکنش بسیار منفی دریافت کرد و هو شد.

 

گابی و فرناندو تورس به سوی هواداران رفتند و از آنها خواستند که چنین واکنشی در قبال گریزمان نداشته باشند ولی صحبت‌های آنها نیز فایده ای نداشت تا اینکه دیگو گودین از روی نیمکت به قسمت جنوبی واندا متروپولیتانو رفت و از هواداران خواست هو کردن گریزمان را متوقف کنند. در این لحظه بود که هواداران نیز انتقاد از گریزمان را کنار گذاشتند و برخی از آنها نیز تشویق مهاجم فرانسوی را آغاز کردند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.