کد خبر: 1525843/42 زمان: 18:23   1397/03/02 بازدید: 13,092

امری: آرسنال باشگاهی منحصر به فرد است

اونای امری، سرمربی جدید آرسنال به انتصاب برای این پست ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، از زمان اعلام خبر جدایی آرسن ونگر، نام های زیادی برای هدایت آرسنال در فصل بعد مطرح شد و اگرچه به نظر می رسید انتخاب میکل آرتتا قطعی باشد، اما امروز اونای امری به عنوان سرمربی جدید توپچی ها انتخاب شد.

 

 

ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی آرسنال گفت: "نگاه کن اونای؛ این کتاب تاریخ باشگاه آرسنال است و تو فصل جدید در این کتاب خواهی بود که سرمربی جدید توپچی ها نیز از او تشکر کرد."

 

اونای امری گفت: "من بسیار هیجان زده هستم که به یکی از باشگاه های بزرگ دنیای فوتبال ملحق شده ام. آرسنال با سبک بازی منحصر به فرد، تعهد به استفاده از بازیکنان جوان و ورزشگاه فوق العاده و نحوه خاص اداره این باشگاه در جهان شناخته شده و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

 

من بسیار هیجان زده ام که مسئولیت هدایت آرسنال در فصل جدید این باشگاه به من سپرده شده است. بعد از ملاقات با مدیران باشگاه متوجه بلندپروازی های آنها و تعهد برای ساختن آینده ای موفق از سوی این باشگاه شده ام.

 

از کاری که معتقدیم می توانیم کنار هم انجام دهیم بسیار هیجان زده ام و می خواهم لحظات و خاطراتی به یادماندنی برای همه دوستداران آرسنال به ارمغان آورم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.