کد خبر: 1530406/45 زمان: 19:37   1397/03/24 بازدید: 7,855

حاجیلو: تغییرات در هیئت مدیره را به فال نیک می‌گیرم

پیشکسوت استقلال معتقد است حضور امیرحسین فتحی در هیئت مدیره استقلال می تواند به روند موفقیت آمیز این تیم کمک کند.

به گزارش "ورزش سه"، اصغر حاجیلو پیشکسوت استقلال در مورد اضافه شدن امیرحسین فتحی به ترکیب هیئت مدیره آبی پوشان گفت: از وزیر محترم ورزش تشکر می کنم که با یک تغییر به موقع فردی کارآمد را به هیئت مدیره تیم اضافه کردند. آقای فتحی که از جنس فوتبال هستند قطعاً می توانند منشا خدمات زیادی بوده و کمک حال آقای افتخاری باشند. من حضور ایشان در استقلال را به فال نیک می گیرم.


او ادامه داد: حضور در معاونت حقوقی و بین الملل باشگاه ، ریاست کمیته انضباطی و کمیته حل اختلاف و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، مدیر عاملی چند باشگاه نشان می دهد که ایشان به خوبی بر فضای فوتبالی ما اشراف دارند و می توانند خدمات ارزنده ای را به تیم ارائه دهند. حضور ایشان مایه خوشحالی پیشکسوتان خواهد بود تا مسیر موفقیت آمیز استقلال تداوم یابد.


حاجیلو در مورد پیش بینی خود از استقلال مدل 97 گفت: ما فصل گذشته با حضور شفر یک تغییر بزرگ را تجربه کردیم. تغییری که خیلی زودتر باید اتفاق می افتاد. بازیکنان زیادی در فصل نقل و انتقالات به تیم اضافه شده اند ولی نمی توان این موضوع را به تنهایی عامل موفقیت دانست. روند خوب و با کیفیت استقلال باید حفظ شود و بازیکنان خود را با شرایط تیم بزرگی مثل استقلال تطبیق دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.