کد خبر: 1531992/48 زمان: 20:20   1397/03/29 بازدید: 41,249

خرید جدید رئال: اگر نیمار بیاید خوشحال می شوم

ستاره جوان تیم رئال مادرید معتقد است حضور نیمار در این تیم باعث می‌شود بازیکنان جوان از تجربه کاپیتان برزیل استفاده کنند.

به گزارش "ورزش سه" تیم رئال مادرید فصل بهار سال گذشته وینیسیوس، مهاجم جوان و برزیلی تیم فلامینگو برزیل را جذب کرد و در اقدامی جالب آن را دوباره به همین تیم قرض داد. حالا با تصمیم مسئولان رئال این بازیکن به جمع نفرات رئال مادرید در اردوی تدارکاتی قبل از شروع فصل حاضر می‌شود. در ادامه قهرمان حال حاضر اروپا باز هم در اقدامی مشابه رودریگو را از سانتوس برزیل جذب کردند و این بازیکن را هم به تیم سابق قرض دادند. کهکشانی‌ها هم‌چنین به دنبال جذب نیمار از پی اس جی هستند اما سران قطری این باشگاه فرانسوی موافق این انتقال نیستند و با آن مخالفت کرده‌اند.


حال وینیسیوس در گفت و گویی حضور نیمار در رئال را مثبت ارزیابی کرده و گفته است:


اگر نیمار به رئال بیاید، با توجه به موقعیت و تجربه‌ای که دارد کمک زیادی به من و رودریگو می‌کند. من همیشه نیمار را دنبال می‌کنم و معتقدم وی به همان اندازه که با استعداد است، فروتنی لازم را هم دارد. هیچ چیز بهتر از این نیست که کنار او باشم و بازی کنم.


وی در ادامه افزود: در مورد آمدن احتمالی یا نیامدن نیمار اظهارنظر نمی‌کنم ولی باید بگویم که او یک پدیده در داخل زمین است و یک شخصیت فروتن و خارق‌العاده در بیرون زمین دارد. اما او با کاریزمای خود هر کسی را مجذوب می‌کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.