کد خبر: 1532619/29 زمان: 21:00   1397/03/31 بازدید: 180,196

پرتغال شب سختی خواهد داشت

آلبا: ایران می تواند پرتغال را شکست دهد

جوردی آلبا، ستاره بارسلونا و تیم ملی اسپانیا به موفقیت ایران برابر پرتغال باور دارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کشورمان شب گذشته با یک گل اتفاقی به اسپانیا باخت و حتی می توانست با یک امتیاز از زمین خارج شود ولی گل عزت اللهی افساید اعلام شد.

 

 

 

 

جوردی آلبا در مورد بازی شب گدشته به خبرنگاران گفت:« ایران بازی خودش را می کرد و عقب زمین را کاملا بسته بود.آنها هر توپی نصیبشان می شد را رو به جلو ارسال می کردند ولی در نهایت پیروز شدیم و الان حس خوبی داریم. بازی برابر ایران بسیار دشوار بود و فضاهای خالی اندکی نصیب مان می شد. اصولا بازی مقابل تیم های دفاعی آسان نیست. خوشبختانه روی یک اتفاق و با خوش شانسی به گل رسیدیم. 

جام جهانی همین است و هرحریفی ممکن است بر شما پیروز شود. دیروز ایران هم می توانست ما را تنبیه کند. فکر می کنم هنوز برای انتقاد از ما زود است. از منتقدان می خواهم که بیشتر صبوری کنند.»

 

انتقادات کارواخال به وقت تلف کردن های ایران:« در نیمه اول، وقت بیش از اندازه تلف شد اما هر تیم به سبک خودش بازی می کند و از ابزارهایی که دارد به ضرر حریف استفاده می برد. ایران کار را برای ما بسیار سخت و پیچیده کرد. معتقدم باید به همه تیم های ملی و سبک بازی شان احترام گذاشت؛ چه خوش مان بیاید چه خیر. هر تیم آنطور که دوست دارد، بازی می کند.»

 

پرتغال-ایران:« مطمئنم که پرتغال شب سختی برابر ایران خواهد داشت و حتی ممکن است شکست بخورد. ایران تیم بزرگی است و به خصوص در زمینه دفاعی عالی کار می کند. ما از پیروزی بر این تیم بسیار خوشحالیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.