حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1539293/44 زمان: 12:59   1397/04/27 بازدید: 3,133

عبدولی: اگر قرار است کشتی از بین برود، صراحتا بگویید!

گلایه هماهنگ قهرمان‌های کشتی از مسئولان

دو قهرمان کشتی آزاد و فرنگی کشتی جهان با انتشار پست هایی در صفحات اینستاگرام نسبت به عدم حمایت مسئولان از کشتی گلایه کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله یک مانده به بازی های آسیایی به نظر می رسد کشتی گیران از شرایط خود راضی نیستند و دائما از عدم حمایت ها سخن می گویند.


حالا 2 کشتی گیر باتجربه ای که قرار نیست در بازی های آسیایی روی تشک بروند، با صحبت هایی از عدم توجه به این رشته مدال آور انتقاد کردند.


حسن رحیمی دارنده مدال های طلا ، نقره و برنز جهان و برنز المپیک در کشتی آزاد، در صفحه رسمی خود در اینستاگرام به عدم توجه مسئولان به پرافتخارترین رشته ورزشی کشور اشاره کرده است.


رحیمی کسب مدال های رنگارنگ و قهرمانی های متوالی کشتی در میادین بزرگ را یادآوری کرد و گفت: از زمانی که خودم را شناختم در ورزش اول کشور مشغول عرق ریختن بودم و تنها یک هدف را جلوی چشمانم گذاشتم، اهتزاز پرچم مقدس ایران در آوردگاه های مختلف که به لطف خدا بارها موفق به این کار شدم، من عضو کوچکی از جامعه بزرگ کشتی هستم. در این خانواده انجام کارهای بزرگ، عادی و پیش پا افتاده است به طوری که اگر کسی موفق به بالا بردن پرچم و نام ایران در میادین بین المللی نشود، مایه تعجب است! در مقابل کشتی رشته های وارداتی زیادی وجود دارند که در نزد مدیران عالی رتبه ورزش و حتی سیاسی کشور برخوردار هستند.


سعید عبدولی دارنده مدال طلا و برنز جهان و برنز المپیک که این روزها دوران محرومیت خود را سپری می کند نیز با انتشار دو ویدیو در صفحه رسمی اینستاگرام خود گفت: ما مدال ها را در همه ی رده های سنی درو می کنیم؛ اما انشااله که مسئولین ذیربط اهمیت بدهند و نوجوانان و جوانانی که با روحیه بالا و فعل خواستن در کشتی آمده اند و افتخارآفرینی برای ایران عزیز می کنند، دلسرد نکنند.


وی ادامه داد: اگر قرار است کشتی از بین برود صراحتا اعلام کنند که ما دیگر در کشتی نباشیم و با ندادن و کم کردن بودجه کشتی و کارهای دیگر دنبال این راه نباشند. ما الان دست تنهاییم و فدراسیون با مشکلات بسیاری روبرو شده و انگار مسئولان خود را به خواب زده اند و من نمی دانم چرا اینکار انجام می شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.