حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1540107/2 زمان: 15:01   1397/04/31 بازدید: 5,968

10 غایب در آخرین تمرین تیم امید

تیم امید ایران در شرایطی خود را آماده سفر عراق برای برگزاری اولین بازی های رسمی می کند که در آخرین تمرین قبل از این سفر 10 بازیکن غیبت داشتند.

به گزارش ورزش سه، به جز امید نورافکن و  رضا شکاری که شاغل در تیم های خارجی هستند سینا زامهران نیز به عنوان بازیکن مصدوم دراین اردو غایب است اما 7 بازیکن هم از تیم های تراکتورسازی، سایپا، نساجی و ذوب آهن در این تمرین حضور نداشتند. همچنین مهدی قائدی ملی پوش استقلال هم در این تمرین غایب بود اما به جمع ملی پوشان اضافه خواهد شد.


این مساله باعث گلایه حمید استیلی مدیر تیم امید شده است. او در این باره به خبرنگاران گفت: پرسپولیس با وجود اینکه از پنجره نقل و انتقالات محروم است، سه بازیکن خود را در اختیار تیم امید قرار داد و قرار است مهدی قائدی از تیم استقلال هم به زودی به تیم امید اضافه شود. البته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مصوب کرده بود که باید باشگاه‌ها دو بازیکن در اختیار تیم امید قرار دهند که متاسفانه همکاری نکردند.


استیلی در این باره می گوید: بازیکن در این باره مقصر نیست، بلکه باید باشگاه ها به قوانین احترام بگذارند در غیر این صورت کمیته انضباطی در مورد این مسئله تصمیم‌گیری می‌کند. همیشه می‌گوییم تیم امید بچه سرراهی است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.