کد خبر: RQ5m زمان: 11:30 1397/05/19   بازدید: 3738

ترکیب احتمالی پدیده برابر صنعت نفت آبادان

شاگردان یحیی به دنبال اولین پیروزی خانگی خود در دومین بازی متوالی در تقابل با تیم های خوزستانی هستند.

به گزارش "ورزش سه" باشگاه پدیده خراسان که پس از سقوط سیاه جامگان به دسته پایین تر تنها امید فوتبال دوستان مشهدی است و اکنون در کانون توجهات مدیران قرار دارد به طوری که شهردار مشهد برای رفع مشکل بازیکنان این تیم طلب کمیته وضعیت را پرداخت کرد تا نشان دهند شرایط حمایتی برای پدیده آماده است؛ همچنین گویا در روزهای اخیر پویش ها و تبلیغات گسترده ای برای حمایت از پدیده انجام شده است. آنها در هفته اول در خانه مغلوب پرسپولیس شدند و هفته گذشته با دو گل دقیقه نودی توانستند کامبک بزنند و استقلال خوزستان را شکست دهند و حال در مقابل صنعت نفت به دنبال اولین پیروزی خانگی خود هستند.

 

در درون دروازه با توجه به مشکلات به وجود آمده برای سعید جلالی به نظر می رسد یحیی برای سومین بازی متوالی به محمد ناصری اعتماد خواهد کرد البته ناصری هم حواشی مرتبط با خودش را دارد و گویا باشگاه قبلی او (سیاه جامگان) به دنبال شکایت و بازگرداندن او به تیم است اما با این اوصاف بازهم اعتماد یحیی می تواند به ناصری باشد؛ ضمن اینکه روی نیمکت میلاد عباسی جوان هم حضور دارد که در صورت نیاز یحیی می تواند او در درون دروازه تیمش بیازماید.

 

در خط دفاعی به نظر می رسد با محرومیت قنبری گل محمدی از سومین زوج متفاوت دفاعی خود با حضور فریبز گرامی و عبدالله حسینی رونمایی خواهد کرد و به احتمال فراوان در دفاع راست مرتضی منصوری به میدان می رود و با توجه به حواشی هفته گذشته انتظار می رود تا امیر منصوریان مدافع چپ پدیده ای ها باشد.

 

در میانه میدان بی شک یکی از با ثبات ترین بازیکنان ترکیب یحیی، اکبر صادقی در فرماندهی میدان پدیده خواهد بود و در صورت غیبت احتمالی ناصحی، وظیفه کاپیتانی تیمش را هم برعهده خواهد داشت؛ مسعود ریگی جوان به احتمال فراوان زوج اکبر صادقی خواهد بود و با توجه به درخشش فوق العاده محمد قاسمی نژاد در دیدار مقابل استقلال خوزستان که توانست هر دو پاس گل تیمش را به ثمر برساند او در ترکیب پدیده جایگزین سعید صادقی در پست وینگر راست خواهد شد و محمدرضا خلعتبری در وینگر چپ به میدان خواهد رفت. البته یحیی گل محمدی از سیستم چرخشی استفاده می کند و در طول بازی بارها خلعتبری و قاسمی نژاد تغییر جناح خواهند داشت؛ امین قاسمی نژاد هم که توانست در دیدار هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان یکی از گل ها را به ثمر برساند در پست هافبک بازیساز به میدان خواهد رفت تا مربع میانه میدان پدیده به این شکل ترسیم شود.

 

در خط حمله با وجود یونس شاکری آماده که توانست هفته گذشته به عنوان تعویض طلایی به میدان بیاید و در ثانیه های پایانی گل پیروزی بخش پدیده را به ثمر برساند در کنار حسین مهربان سرعتی و جوان، گل محمدی دردسر شیرینی برای انتخاب مهاجم هدف خود دارد اما با توجه به سیستم بازی صنعت نفت آبادان به نظر می رسد باز هم یحیی با حسین مهربان بازی را آغاز کند و در ادامه از قدرت تهاجمی یونس شاکری استفاده کند.

 

ترکیب احتمالی پدیده:


محمد ناصری - فریبرز گرامی - عبدالله حسینی - مرتضی منصوری - امیر منصوریان - اکبر صادقی - مسعود ریگی - محمد قاسمی نژاد - محمدرضا خلعتبری - امین قاسمی نژاد - حسین مهربانی