حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1544665/42 زمان: 20:09   1397/05/19 بازدید: 27,053

گواردیولا: ممنون کلوپ؛ مشکلی نیست!

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی معتقد است در صورت حفظ ثبات فصل قبل آنها می توانند مدعی فتح لیگ برتر باشند.


به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکستن انواع و اقسام رکوردها، سیتی فصل قبل با اقتدار فراوان موفق به فتح لیگ برتر شد و امسال نیز بسیاری آنها را مدعی اول قهرمانی می دانند و گواردیولا با این موضوع مشکلی ندارد.

 

 

شرایط استرلینگ و دی بروین: "رحیم استرلینگ و کورین دی بروین 3 هفته بعد از جام جهانی در تمرینات غایب بودند و فرصت زیادی برای حضور در تمرینات پیش فصل نداشتند اما هر 2 با آمادگی به اردوی تیم رسیدند."

 

ریاض محرز و ورود به ترکیب تیم: "ریاض محرز به خوبی در حال جا افتادن در ترکیب تیم است و سابقه بازی کردن در لیگ برتر مزیت بزرگی برای اوست. امروزه بازیکنان خیلی سریع با تیم هماهنگ می شوند و بازیکنان فعلی سیتی نیز خیلی سریع با ریاض محرز هماهنگ شدند. محرز با بازیکنانی چون مندی و چند نفر دیگر در گذشته همبازی بوده و بعد از 2 الی 3 روز تبدیل به بخشی از ترکیب سیتی شد."

 

اونای امری و اولین رویارویی: "اونای امری یک مربی بزرگ است که 3 بار متوالی موفق به فتح لیگ اروپا شده و ورود او به سود لیگ برتر خواهد بود."

 

 

امکان تکرار قهرمانی: "هدف ما کسب حداکثر پیروزی های ممکن در طول فصل است و در ماه آوریل و می نتیجه مشخص خواهد شد. اگر ما مانند فصل قبل با ثبات و باکیفیت باشیم از شانس بالایی برای تکرار عنوان قهرمانی برخورداریم."

 

مدعی بودن سیتی از نظر کلوپ: "ممنونم یورگن، مشکلی نیست؛ 9 سال است در ابتدای فصل تیم های من مدعی هستند و شرایط فقط در فصل اول ورودم به بارسلونا اینگونه نبود که آن فصل هم ما فاتح 3 گانه شدیم و بعد از آن تیم من همیشه مدعی قهرمانی بوده؛ به همین دلیل ممنون از شما."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.