کد خبر: WAnD زمان: 23:39 1397/05/19   بازدید: 13471

به دنبال بازی مستقیم نبودیم

پورموسوی: سخت بود از آن شکست بازگردیم

سرمربی فولادی ها پس از پایان دیدار تیمش برابر نفت مسجدسلیمان در نشست مطبوعاتی به صحبت درباره تیم و این دیدار پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی پس از پایان دیدار در حضور خبرنگاران گفت: من فکر می کنم بازی بسیار خوبی بود. هر چند این دیدار گلی به همراه نداشت اما هر دو تیم یک فوتبال خوزستانی را به نمایش گذاشتند. به هواداران دو تیم نیز تبریک می گویم که فقط تیم خود را تشویق کردند. این دیدار تنها یک گل کم داشت. این مساوی شاید در ادامه راه به درد هیچکدام از دو تیم نخورد اما اینکه هر دو تیم فوتبال رو به جلو بازی کردند می تواند برای آینده امیدبخش باشد. به خصوص بازیکنان ما پس از دیدار هفته گذشته و شکست در تهران این بازی را برگزار کردند و توانستند از نظر روحی نیز خود را آماده حضور در این میدان کنند.


او ادامه داد: سبک بازی بازیکنان ما و حرکاتشان این امید را به ما می دهد که در هفته های آینده شاهد بازی های بسیار بهتری از تیم باشیم و به آن چیزی که مد نظر مدیریت باشگاه، هواداران فولاد و خود ما است برسیم و هفته به هفته به جایگاه اصلی خودمان نزدیک تر شویم.


سرمربی فولادی ها درباره ترکیب تیمش در دیدار امروز گفت: از هفته گذشته چهار تغییر  اجباری داشتیم و برای مان سخت بود بازیکنان جانشین را با هم هماهنگ کنیم. سه بازیکن جدید که در ترکیب امروز ما به میدان رفتند بازیکنانی بودند که برای اولین بار در لیگ برتر بازی کردند. احمد جلالی، دورقی و تارتار بازیکنانی بودند که در لیگ فعلی برای اولین بار به میدان رفتند. از این ها دو بازیکن به دلیل مصدومیت و خستگی تعویض شدند.


پورموسوی درباره سیستم تیمش در این دیدار گفت: اصلا به دنبال بازی مستقیم نبودیم و یکی دو بار بچه های ما با عجله توپ ها را به محوطه حریف سانتر کردند. تا 18 نفت چند بار نفوذ کردیم و پاس به عقب دادیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در مجموع باید بگویم نسبت به دو هفته قبل تیم مان کامل تر بازی کرد و امیدوارم در آینده بهتر هم شود.


او در پایان گفت: باور کنید سخت بود بعد از شکست سه بر صفر به این شرایط بازگردیم. پس از آن بازی نیز من ناراحت نشدم و به بازیکنانم خسته نباشید گفتم چرا که هر چه در توان داشتند در زمین پیاده کردند. ضعف هایی داریم که سعی می کنیم آنها را نیز برطرف کنیم. ما اگر می خواهیم جزء مدعیان باشیم باید هفته به هفته بهتر شویم.