حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1544788/44 زمان: 10:50   1397/05/20 بازدید: 2,529

داورزنی: وزیر تاکید کرده آن ۱۲ نفر بروند

حرف آخر درباره روسای بازنشسته فدراسیون ها

معاون وزارت ورزش اعلام کرد ۱۲ رییس فدراسیون بازنشسته هستند و با ابلاغ قانون جدید کنار می روند.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته های اخیر یکی از سوژه های داغ ورزش ایران ابلاغ قانون جدید درباره منع به کارگیری از بازنشسته ها در راس فدراسیون ها است. پیش از این برخی از مدیران با استفاده از تبصره ایثارگری توانسته اند مجوز لازم برای حضور در انتخابات فدراسیون ها را کسب کنند؛ اما قانون جدید این تبصره را حذف کرده تا خیلی از مدیران به مشکل بخورند.


با وجود اینکه گمانه زنی ها حکایت از بازنشسته بودن ۱۳ تن از روسای فدراسیون های ورزشی داشت، محمدرضا داورزنی در گفت و گو با ایسنا تعداد این مدیران را ۱۰ تا ۱۲ نفر اعلام کرده است.


جالب اینکه معاون وزارت ورزش با قاطعیت اعلام کرده این مدیران بازنشسته بعد از ابلاغ قانون باید از بدنه ورزش جدا شوند و جای خود را به جوان ها بدهند. حتی داورزنی در صحبت های خود گفته وزیر ورزش هم بر اجرای کامل این قانون تاکید دارد.


بدین ترتیب باید دید در ماههای آینده و با تصویب قطعی و ابلاغ قانون جدید منع به کارگیری بازنشسته ها، آن دسته از مدیرانی که با مجوز ایثارگری در راس فدراسیون ها حضور دارند، چه سرنوشتی خواهند داشت.


به نظر می رسد در صورتی که پیش بینی ها درست از آب دربیاید، یک انقلاب در انتظار ورزش کشور خواهد بود و خیلی از فدراسیون های مطرح دچار دگرگونی می شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.