حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1545508/35 زمان: 09:37   1397/05/23 بازدید: 20,631

فروش گلزن ایرانی در دستور کار یونانی ها

دو گزینه جانشینی انصاری فرد در المپیاکوس

فروش بهترین گلزن فصل گذشته المپیاکوس همچنان در دستور کار سران این باشگاه قرار دارد تا جایی که گزینه های جانشینی این بازیکن نیز مشخص شد.

به گزارش "ورزش سه"، طبق روال روزهای گذشته فروش گلزن ایرانی المپیاکوس همچنان یکی از سوژه های داغ رسانه های یونان قلمداد می شود جایی که حالا دوگزینه جانشینی این مهاجم از آرژانتین و پرتغال هم مشخص شدند تا پروسه جدایی کریم انصاری فرد از جمع سرخ و سفیدها جدی تر از همیشه باشد.


انصاری فرد با 17 گل زده در فصل قبل نه تنها بهترین گلزن تیمش بود بلکه جایگاه دومین گلزن برتر یونان را نیز به دست آورد تا بعد از درخشش در جام جهانی سران باشگاه به فکر فروش او و سودآوری حاصل از آن باشند. تصمیمی که باعث شد مدت ها نام این بازیکن در اطراف بشیکتاش ترکیه به گوش برسد گرچه مذاکرات به سرانجام نرسید تا انتقال او نافرجام بماند.


در فاصله یکی دو هفته تا آغاز فصل جدید سوپرلیگ یونان بار دیگر رسانه ها روی فروش کریم پافشاری کردند و حتی مدعی شدند المپیاکوس با دو گزینه مد نظر پدرو مارتینز برای جانشینی آقای گل ایرانی نیز به توافق رسیده است. فرانکو سولانا آرژانتینی از یونیون سان فرانسیسکو همین طور روی فونده پرتغالی از براگا گزینه هایی هستند که باشگاه یونانی برای انصاری فرد در نظر گرفته است.


سایت fosonline یونان امروز در گزارشی پیرامون آخرین وضعیت ستاره ایرانی المپیاکوس مدعی شد رضا فاضلی مدیربرنامه های او در آلمان در پی توافق با باشگاهی سرشناس در بوندس لیگا برای ارائه بسته ای به ارزش 5 تا 7 میلیون یورو است تا کریم انصاری فرد فصل آینده را در این رقابت های معتبر پشت سر بگذارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.