حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547030/42 زمان: 21:23   1397/05/28 بازدید: 28,761

برایتون 3 - 2 یونایتد؛ آغاز سندروم فصل سوم مورینیو!

برایتون موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده خصوصا در نیمه اول با نتیجه 2-3 یونایتد را مغلوب کند.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد همانند فصل قبل در خانه برایتون مغلوب شد و در دیداری که کریس هیتن ترجیح داد از علیرضا جهانبخش استفاده نکند، تیمش با ارائه یک بازی حساب شده 2-3 شیاطین سرخ را مغلوب کرد. تیم های مورینیو معمولا در فصل سوم حضور او نتایج خوبی نمی گیرند و حالا به نظر این روند کلید خورده است.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 10 برای منچستریونایتد ایجاد شد اما لوکاکو قادر به استفاده از موقعیت تک به تک بسیار خوبی که روی پاس پوگبا ایجاد شد نبود.

 

 

در ادامه برایتون بر جریان بازی مسلط شده و در دقیقه 24 به گل اول رسید. روی تعلل مدافعان یونایتد و ارسال عرضی مارچ، مورای در دهانه دروازه صاحب فرصت شده و با یک ضربه فنی گل اول برایتون را به ثمر رساند.

 

 

اما حملات میزبان ادامه یافت و 3 دقیقه بعد و روی آشفتگی خط دفاعی یونایتد، شین دافی در مقابل دروازه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه دخیا، گل دوم را نیز وارد دروازه یونایتد کرد.

 

بعد از دریافت 2 گل، یونایتد سراپا حمله شده و موفق شد در دقیقه 33 اختلاف را به حداقل برساند. روی ارسال پوگبا، لوکاکو در مقابل دروازه با یک ضربه سر موفق به گلزنی شده تا یونایتد یکی از گل ها را جبران کند.

 

 

اما در دقیقه 42 و روی اشتباه مسلم اریک بایی در میانه میدان، برایتون صاحب یک ضربه پنالتی شد تا پاسکال گراس دروازه یونایتد را باز کرده و برایتون با برتری 1-3 در نیمه اول راهی رختکن شود.

 

 

با شروع نیمه دوم یونایتد برای جبران به میدان آمده و توپ و زمین را در اختیار گرفت اما دفاع منسجم برایتون به آنها اجازه خلق موقعیت را نمی داد.

 

در 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم مورینیو 3 تعویض انجام داده و لینگارد، راشفورد و فلینی وارد میدان شدند اما این ترفند نیز اثربخش نبود.

 

در دقیقه 75 پوگبا با یک ضربه دیدنی دروازه برایتون را تهدید کرد اما رایان با یک واکنش مناسب توپ را به کرنر فرستاد. در ادامه باز هم جریان بازی آرام شد و نه یونایتد توانی بر خلق موقعیت داشت و نه برایتون تمایلی به هجوم.

 

در دقیقه 94 یونایتد با خطای شین دافی روی فلینی صاحب یک ضربه پنالتی شد که پوگبا آن را تبدیل به گل کرد اما در نهایت برایتون با همان برتری 2-3 رقیب نامدار خود را مغلوب کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.