حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547226/44 زمان: 15:54   1397/05/29 بازدید: 9,183

بازی های آسیایی 2018 - اندونزی

عاشورزاده: فقط به طلا فکر می‌کردم؛ شرمنده شدم

ملی پوش تکواندوی ایران در وزن منهای 58 کیلوگرم گفت: در دومین حضور بازیهای آسیایی ام به دنبال دومین نشان طلا بودم و از نظربدنی و ذهنی خیلی آمادگی داشتم اما نتوانستم ٢٠ثانیه پایان مسابقه را در اختیار بگیریم.

به گزارش "ورزش سه"، فرزان عاشورزاده تکواندوکار المپیکی کشورمان بعد از باخت مقابل حریف ازبکستانی و کسب مدال برنز اظهار داشت: تمام هدفم کسب دومین مدال طلای بازی های آسیایی بود و در دو مسابقه اول خیلی خوب امتیاز گرفتم و مبارزه را اداره کردم اما در مقابل حریف ازبکستانی او با چند اخطار و ضربات مشت از من جلو افتاد ولی من خیلی زود با ضربات سه امتیازی و حملات پی در پی کار را به تساوی کشاندم و خودم را به فینال نزدیک کردم.


وی ادامه داد: باید به همین روش ادامه می دادم تا برنده از میدان خارج  می شدم اما در ٢٠ ثانیه آخر او از من در امتیاز جلو افتاد و دیگر فرصت جبران به من نداد.


عاشورزاده در خاتمه گفت: می خواستم با طلای خود پیام آور شادی برای مردم ایران باشم تا آنها را خوشحال کنم اما نتوانستم و شرمنده تر از قبل شدم؛ هرچند حریف ازبکی من یکی از تکواندوکاران خوب این وزن است اما من فقط برای طلا و خوشحالی مردم به جاکارتا آمدم. تکواندو ورزش ثانیه هاست و شرمنده مردم خوب کشورم شدم که نتوانستم انتظارات آنها را برآورده کنم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.