حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1554760/29 زمان: 14:46   1397/06/27 بازدید: 27,888

گلم به بارسا تاریخی بود

قاتل بارسا: بی صبرانه منتظر بازی در برنابئو هستم

مانولاس، مدافع یونانی آ اس رم، محبوبیتی صد چندان در میان هواداران رئال مادرید دارد.

به گزارش "ورزش سه"، مانولاس با گلی که چند ماه پیش در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به بارسلونا زد، باعث حذف آبی و اناری ها و صعود رم به نیمه نهایی شد. گل او موجی از شادی را نیز به میان هواداران رئال آورد و گفته می شود که فردا پیش از شروع بازی رم و رئال در برنابئو، قرار است از مانولاس به شکل ویژه ای تقدیر کنند.

 

 

 

 

ستاره یونانی در مصاحبه با مارکا گفت:« بازیکنی هستم که همیشه همه چیزم را برای تیمم می دهم ولی اطمینان دارم که در اسپانیا همه من را به خاطر گلی که به بارسلونا زدم، در یاد و خاطره خود دارند. البته منطقی نیز همین است. با همان گل، بارسا حذف شد و ما به نیمه نهایی رفتیم.

سپس در بازی رفت با لیورپول بسیار بد ظاهر شدیم و در بازی برگشت فقط یک گل کم آوردیم. داور دو پنالتی به سود ما سوت نزد و یک بازیکن لیورپول را هم به اشتباه اخراج نکرد. در غیر این صورت حق ما صعود به فینال بود.»

 

 

 

 

مانولاس در مورد قهرمانی رئال گفت:« بدون شک رئال شایسته قهرمانی بود و کسی نمی تواند خلاف این را ادعا کند. رئال بهترین تیم دنیاست با بازیکنانی فوق العاده. آنها سه دوره متوالی قهرمان شده اند که یک رکورد است و بعید می دانم تیمی بتواند به آن برسد. رئال پر از بازیکنان با شخصیت و اعتماد به نفس بالاست و بیهوده نیست که رکوردهایی دست نیافتنی به ثبت می رساند.»

 

استقبال هواداران رئال:« جدی؟ این را از شما می شنوم. می دانم که در میان هواداران رئال، بازیکنی محبوب هستم ولی نمی دانم قرار است از من استقبال بشود. بی صبرانه منتظر بازی در برنابئو هستم که یکی از بهترین ورزشگاه های دنیاست. قطعا همه تلاشم را برای موفقیت رم خواهم کرد.»

 

 

 

 

معجزه برابر بارسا:« باور نکردنی بود و شاید دیگر مشابهش رخ ندهد. جبران شکست 4-1بازی رفت و زدن سه گل به بارسای مسی، سوارز، پیکه و.... را کسی باور نمی کرد اما ما بازیکنان رم، اطمینان داشتیم که می توانیم بارسا را حذف کنیم. بدون شک گلم به بارسا تاریخی بود و شاید دیگر بهتر از آن گل را در دوران فوتبالم نزنم.

احساسی که داشتم وصف ناشدنی است. هزاران پیغام به خصوص از هواداران رئال دریافت کردم که از آنها ممنونم.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.