حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556641/43 زمان: 11:13   1397/07/04 بازدید: 12,243

بلوغ هافبک عراقی در روزهای سخت صنعت

کرار چگونه در آبادان لیدر شد؟(عکس)

هافبک تکنیکی و گلزن صنعت نفت در دومین سال حضورش در آبادان نقشی محوری تر نسبت به تمام سال های فوتبالش به عهده گرفته است.

به گزارش " ورزش سه" جاسم کرار هافبک عراقی صنعت نفت که اصولا خیلی اهل ماندن در یک تیم نیست، امسال برای دومین سال پیاپی در آبادان ماند و حالا تبدیل به لیدر تیم صنعت نفت آبادان شده است. شاید این بهترین نقشی است که کرار در سال های اخیر فوتبالش به عهده گرفته و به نظراین مسئولیت سنگین بیشتر باعث می شود تا او بتواند تمام تمرکزش روی موفقیت تیم و پیروزی باشد.


کرار امسال البته دیر به ترکیب صنعت نفت اضافه شد اما از وقتی آمده در تیم پائولو سرجیو نقش های بیشتر و مهم تری پیدا کرده است. او دیگر یک هافبک صرف نیست بلکه در بعضی بازی ها در خط حمله بازی می کند و به نوعی محور اصلی برنامه های تاکتیکی سرمربی پرتغالی است. او در این فصل و تا اینجا یک گل در لیگ برتر و دو گل در جام حذفی زده و یک پاس گل هم به همبازیانش داده است.


کرار در 31 سالگی به نوعی پختگی در فوتبالش رسیده و دیگر آن بازیکن جوان و پرشر و شور میانه میدان نیست که مسایل حاشیه ای بازی بتواند خیلی زود اعصابش را به هم بریزد. ضمن اینکه به نظر می رسد جاسم کرار عراقی از فضای زندگی در آبادان راضی است که برای دومین سال پیاپی در صنعت نفت مانده است و شاید امسال او مهره تاثیرگذار این تیم برای کسب موفقیت باشد. صنعت نفت هرچند در لیگ هنوز بردی به دست نیاورده و در پایین جدول است اما در جام حذفی تراکتور پرستاره را برده و می تواند شانس قهرمانی در این جام باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.