کد خبر: 1560336/31 زمان: 10:32   1397/07/19 بازدید: 5,231

دشان: فعلا قصد حمایت از سرمربی شدن آنری را ندارم

دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه مدعی شد که فعلا تمایلی به حمایت از آنری برای هدایت موناکو ندارد زیرا ژاردیم به صورت رسمی سرمربی این تیم است.

به گزارش "ورزش سه"، شایعات حاکی از آن است که لئوناردو ژاردیم که در فصل 17-2016، قهرمانی را با موناکو به دست آورد، به زودی از هدایت این تیم اخراج خواهد شد. او نتایج ضعیفی تا به اینجا کسب کرده و شرایط بسیار بدی را تجربه می‌کند. آنری به عنوان جایگزین احتمالی او در موناکو معرفی شده ولی دشان تمایلی به حمایت از این انتقال ندارد.

 

 

 

 

او گفت:" نمی‌دانم همیشه اطلاعات درستی وجود دارد یا نه ولی تا به حال هیچ اتفاق رسمی رخ نداده است. در مورد بوردو هم در ابتدای فصل همین بود. ولی من برای آنری بهترین ها را آرزو دارم. تیتی به زمان نیاز دارد تا تصمیم گیری کند، او با بلژیک خیلی خوب کار کرده است. اگر فرصتی برایش پیش بیاید، باید از آن استفاده کرده و تا انتها پیش برود. بنابراین باید صبر کنیم و ببینیم چه خواهد شد. شاید فردا به من بگویید که او راهی موناکو نخواهد شد. لئوناردو ژاردیم هنوز سرمربی موناکو است، حتی اگر من آنری را دوست داشته باشم، فعلا صحبتی از این موضوع نمی‌کنم زیرا برای ژاردیم احترام قائل هستم. من مثل دیگران به اتفاقاتی که گفته می‌شود، مطمئن نیستم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.