کد خبر: 1561221/39 زمان: 11:37   1397/07/23 بازدید: 13,717

استوکس از چهارشنبه در تمرینات تراکتور

دلیل غیبت دو هفته‌ای آقای گل لیگ چه بود؟

آقای گل اسکاتلندی لیگ برتر از روز چهارشنبه در تمرینات تراکتورسازی حضور پیدا می کند.

به گزارش "ورزش‌سه"، آنتونی استوکس مهاجم اسکاتلندی تیم تراکتورسازی که بهترین گلزن لیگ برتر هم محسوب می شود، حدود دو هفته است در تمرینات تیمش حضور ندارد.


استوکس بعد از انجام دیدار هفته هشتم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان با اجازه کادرفنی به کشورش برگشت تا به استراحت بپردازد. با اینکه قرار بود این بازیکن صبح شنبه به ایران برگردد اما این اتفاق رخ نداد و حالا قرار است بامداد چهارشنبه به تبریز سفر کند.


موسوی زنوز، مدیرروابط عمومی باشگاه تراکتورسازی با اعلام این خبر گفت: «استوکس یک کار اداری داشت که به همین خاطر از کادرفنی اجازه گرفت و دیرتر به تمرینات اضافه می شود. او فردا شب به سمت تبریز حرکت می کند و بامداد چهارشنبه به ایران می رسد. بنا براین از روز چهارشنبه در تمرینات حضور می یابد و کارش را برای دیدار با صنعت نفت آبادان از سر می گیرد.»


این در حالی است که لی اروین و یوکیا سوگیتا از روز پنجشنبه هفته گذشته به ایران برگشتند و غیبت طولانی مدت استوکس و دوری او از تمرینات شاید کار را برای محمد تقوی و همکارانش سخت کند. از سوی دیگر ملی پوشان تراکتورسازی نیز قرار است روز چهارشنبه به تمرینات این تیم اضافه شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.