حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1561696/35 زمان: 09:21   1397/07/25 بازدید: 22,083

یورش به قهرمانی آسیا با مثلث مرگبار

مثلث محبوب سرمربی پرتغالی یک بار دیگر در پیکان خط حمله تیم ملی تشکیل شد تا ایران با اتکا به این مثلث رویای قهرمانی آسیا را در سر بپروراند.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش در تمام سال های حضور در نیمکت تیم ملی ثابت کرده وقتی به بازیکنی اعتقاد داشته باشد تحت هر شرایطی به او اعتماد می کند و پای فراز و نشیب های این بازیکنان می ایستد، اعتقادی که باعث شد تا مربی پرتغالی حالا به آن چه در ساختار تهاجمی ایران می اندیشید، برسد.


بازگشت سردار آزمون که توسط خود کی روش به تیم ملی دعوت شد و طی چهار سال گذشته به گلزن اول ملی ایران تبدیل شد زمینه را برای تشکیل دوباره مثلث رویایی مد نظر مربی پرتغالی را فراهم کرد. در مثلث رویایی مد نظر کی روش آزمون در کنار جهانبخش و طارمی قرار است به عنوان خط آتش ویرانگر ایران در جام ملت های آسیا به میدان بروند تا به حسرت قهرمانی در این تورنمنت پایان بدهند.


مصاف با بولیوی فرصت خوبی بود تا کی روش از این مثلث یک بار دیگر رونمایی کند، مثلثی که در نیمه اول عملکرد قابل قبولی داشت و چه بسا اگر کمی دقت بیشتری در زدن ضربات آخر همین طور از خود گذشتگی نشان می داد می توانست با اختلاف گل بیشتری برتری ایران در این نیمه را به ثبت برساند.


مسلما با روند و شرایط حاکم بر اردوی تیم ملی می توان از این مثلث به عنوان انتخاب های اصلی کی روش برای جام ملت های آسیا نام برد به خصوص با تغییراتی که مربی پرتغالی در پست برخی دیگر از مهره های تهاجمی تیم ملی مقابل بولیوی ایجاد کرد تا خللی در استفاده از این مثلث در خط حمله ایران ایجاد نشود.


عکس؛ امیرحسین خیرخواه

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.