کد خبر: 1563148/30 زمان: 00:22   1397/08/01 بازدید: 30,580

آرسنال 3-1 لسترسیتی؛ طوفان کاپیتان اوزیل

آرسنال در ادامه نمایش های خوبش در رقابت های این فصل لیگ برتر، موفق شد با نتیجه 3-1 لسترسیتی را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار ابتدا این تیم میهمان بود که با گل به خودی هکتور بیرین پیش افتاد اما در ادامه به لطف درخشش مسوت اوزیل، آرسنالی ها سه بار دروازه حریف را باز کردند و توانستند به یک پیروزی شیرین برسند. 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه آرسنالی ها تا اندازه ای توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در دقیقه 25، لاکازت صاحب یک موقعیت نصفه و نیمه شد اما ضربه او از بالای دروازه لسترسیتی به بیرون رفت.

در مقابل، این تیم میهمان بود که روی اولین موقعیت جدی اش در دقیقه 30 به گل رسید. فرار چیلول از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه آرسنال، با دخالت بیرین منحرف  و به گل اول بازی تبدیل شد.

 

 

آرسنالی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، بعد از این گل پیش کشیدند و بعد از اینکه دو سه موقعیت خوب را از دست دادند، سرانجام در آخرین دقیقه نیمه اول، به گل تساوی رسیدند.

حرکت مسوت اوزیل از میانه میدان و پاس او برای بیرین، با پاس در عرض این بازیکن به داخل محوطه جریمه همراه شد و در نهایت خود اوزیل با یک ضربه بغل پای تماشایی، حساب کار را 1-1 کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

 

 

نیمه دوم را آرسنالی ها بهتر آغاز کردند و هرچه از بازی سپری می شد، حملات این تیم شدت می گرفت. بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، سرانجام توپچی ها در دقیقه 62 به گل برتری رسیدند.

بار دیگر این اوزیل بود که در متن حرکت قرار داشت. او که حمله را از زمین خودی آغاز کرد، با یک پاس در عمق تماشایی به محوطه جریمه لستر، بیرین را صاحب توپ کرد و پاس در عرض این مدافع اسپانیایی را پیر امریک اوبامیانگ با یک بغل پای ساده تبدیل به گل دوم کرد.

 

 

تنها سه دقیقه بعد، همکاری اوزیل و اوبامیانگ به گل سوم منجر شد. این بار روی یک حرکت تیمی تماشایی از بازیکنان آرسنال، در نهایت با پاس اوزیل، توپ در مقابل دروازه به اوبامیانگ رسید و او هم اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 

 

بعد از این گل هم همچنان آرسنالی ها تیم برتر میدان بودند و می توانستند در دقیقه 77 به گل چهارم برسند اما واکنش عالی اشمایکل مانع از گلزنی لاکازت شد. در دقایق پایانی بازی متعادل تر شد و بازیکنان لستر هم برای کاهش اختلاف، پیش کشیدند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری 3-1 آرسنال به پایان رسید.

با این پیروزی آرسنال 21 امتیازی شد و هم امتیاز با چلسی و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر، در رتبه چهارم جدول لیگ برتر جای گرفت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.