حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1566975/47 زمان: 20:13   1397/08/16 بازدید: 40,296

بررسی سه گل حریف پرسپولیس به کاشیوا

کاشیما آنتلرز بیخیال گلزنی نمی شود! (گزارش)

تیم کاشیما آنتلرز ژاپن روز گذشته با نتیجه 3-2 موفق شد کاشیوا ریسول ژاپن را در چارچوب مسابقات جی لیگ شکست دهد.

به گزارش "ورزش سه"، کاشیمایی ها در حالی مقابل حریف قعرنشین قرار گرفتند که باتوجه به برگزاری بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران، گو ایوا به تمام بازیکنان اصلی اش استراحت داده و به نوعی با تیم دوم مقابل کاشیوا قرار گرفته بود.

 

آن ها در مقابل کاشیوا ریسول تعداد شوت کمتر و تعداد موقعیت کمتری نسبت به حریف داشتند اما با بهره گیری فوق العاده از موقعیت هایشان به این برد مهم دست یافتند. کاشیما در بازی دیروز 4 شوت در چارچوب داشت و 3 گل زد، این در حالی است که کاشیوا 8 شوت در چارچوب زد و تنها 2 بار موفق به گلزنی شد!

 

 

در این بازی ابتدا تاکشی کاناموری موفق شد گلزنی کند. این گل در حالی زده شد که بازیکنان کاشیوا ضربه ایستگاهی کاشیمایی ها را دفع کرده بودند اما کاناموری با موقعیت شناسی بسیار خوب و جایگیری فوق العاده توپ سوم را با شوتی استثنایی تبدیل به گل کرد. اشتباه هافبک دفاعی تیم زردپوش کاشیوا در پوشش این منطقه می تواند هشداری جدی برای بازیکنان تیم پرسپولیس باشد.

 

گل دوم 20 دقیقه بعد و با سانتر از روی نقطه کرنر به دست آمد. کاپیتان کاشیما توپ را به زیبایی روی دروازه فرستاد و ماچیدای بلند قامت در میان مدافعان پرتعداد حریف به آسمان پرید و گل دوم را به ثمر رساند. کاشیمایی ها علی رغم این که خیلی بازیکن بلند قد ندارند اما توانایی شان در سرزنی ستودنی است.

 

 

گل سوم را بازیکن جوان تیم کاشیما آنتلرز به ثمر رساند. در دقیقه 61 آن ها در ضد حمله ای سریع به دروازه کاشیوا رسیدند اما ضربه چیپ و زیبای مهاجم کاشیما آنتلرز به تیر افقی دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد. پس از برگشت توپ، بازیکنان زردپوش موفق به دفع توپ نشدند و یاماگوچی جوان اولین گلش برای کاشیما را به زیبایی زد.

 

کاشیما در بازی با کاشیوا ریسول تنها 34 درصد توپ را در اختیار داشت اما سه بار دروازه حریف را باز کرد و با بازیکنان ذخیره این برد خارج از خانه را به دست آورد.

 

کاشیما آنتلرز هم اکنون با 47 گل زده در جی لیگ، دومین خط حمله برتر لیگ ژاپن است و در لیگ قهرمانان آسیا نیز با 25 گل پس از چونبوک موتورز بهترین خط حمله را در اختیار دارد.

 

 

این نشان می دهد که حریف ژاپنی در بازی برگشت مقابل پرسپولیس هم چشم به ضربات ایستگاهی و ضد حملات خواهد داشت و پرسپولیسی ها باید مراقب باشند که غافلگیر نشوند. دریافت یک گل در بازی شنبه کار را بسیار سخت می کند و بدون شک برانکو این نکته را بهتر از هر کس دیگری می داند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.