کد خبر: RxQk زمان: 09:48 1397/08/17   بازدید: 39195

بعد از پیروزی معجزه آسا در تورین

مورینیو: نود دقیقه به خانواده‌ام توهین کردند

ژوزه مورینیو بعد از پیروزی 2-1 تیمش منچستریونایتد مقابل یوونتوس از واکنشی که بعد از پایان مسابقه به هواداران تیم ایتالیایی نشان داده بود دفاع کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مورینیو وقتی سوت پایان بازی به ثمر رسید دستهای خود را روی گوشهای خود قرار داد تا به هواداران یوونتوسی این پیام را منتقل کند که با پیروزی تیمش دیگر صدای آنها را نمی‌شنود، حرکتی تحریک‌آمیز که باعث شد نیروهای امنیتی استادیوم آقای خاص را دوره کرده و او را با اسکورت از زمین چمن خارج کنند.

 

مورینیو بعد از بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:" به من 90 دقیقه توهین شد. من فقط کارم را انجام می‌دهم، نه کمتر و نه بیشتر. من که به کسی توهین نکردم. من فقط با نشان دادن آن ژست به آنها پیام دادم که می‌خواهم حرفهایشان را بیشتر بشنوم. ولی دیگر این کار را نخواهم کرد. من به عنوان یک سرمربی حرفه‌ای که کارش را انجام می‌دهد به اینجا آمدم ولی مردم اینجا به خانواده‌ام توهین کردند. به همین خاطر بود که اینطور واکنش نشان دادم. دیگر نمی‌خواهم به این موضوع فکر کنم".

 

مورینیو سپس به صحبت درباره‌ی پیروزی بیرون از خانه‌ی تیمش پرداخت که آنها را با هفت امتیاز در رتبه‌ی دوم گروه H چمپیونزلیگ قرار داده. مورینیو تلویحاً به این نکته اشاره کرد که پیروزی او و تیمش مقابل یوونتوس از نظر اهمیت چیزی کم از پیروزهای مشهور سر الکس فرگوسن در تورین نداشته است.


مورینیو گفت:" آخرین باری که یونایتد اینجا پیروزی‌های بزرگی بدست آورد و یوونتوس را شکست داد بهترین تیم دنیا بود. یوونتوس هم سالهای سال است که یکی از بهترین تیمهای دنیا است. آنها آن بازیکن معروف را خریده‌اند و حالا می‌خواهند همه چیز را ببرند. ما ولی تیمی هستیم که خیلی از بازیکنان‌مان تجربه‌ی بازی در چنین مسابقات بزرگی در لیگ قهرمانان را ندارند".

 

مورینیو در ادامه افزود:" این پیروزی برای ما یک برد فوق‌العاده است. این پیروزی فقط به خاطر جبران امتیازهایی که در خانه از دست داده بودیم مهم نیست، بیشتر به خاطر بازی عالی‌ای که امروز انجام دادیم از این بازی راضی هستیم. من حتی اگر بازی با پیروزی ما به پایان نمی‌رسید باز همین حس را داشتم و معتقد بودم تیمم امروز عالی بازی کرده. باز هم تکرار می‌کنم که تیم من از دقیقه‌ی اول تا دقیقه‌ی آخر بازی مقابل یک سوپرتیم عالی بازی کرد".

 

مورینیو در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود به بازی در پیش روی تیمش با آرسنال در لیگ برتر اشاره کرد و با خوش‌بینی محتاطانه از آن بازی سخن گفت. مورینیو گفت:" ما این فصل مقابل چلسی و یوونتوس بیرون از خانه بازی کرده‌ایم. اینها بهترین دو تیمی بودند که تا اینجا در فصل جاری با آنها مقابله کرده‌ایم و البته در هر دو بازی عالی کار کردیم. اینجا خوش‌شانس بودیم که در آخرین دقیقه بازی را بردیم و در مقابل چلسی بدشانس بودیم و نتوانستیم در آخرین دقیقه برنده شویم. ولی در هر دو بازی عالی کار کردیم و این همان چیزی است که می‌خواهیم. بازی در هر استادیومی باشد، تیم مقابل هر تیمی باشد، هدف ما این است که خوب بازی کنیم. این همان حسی است که هواداران منچستریونایتد در تمام دنیا می‌‌خواهند از تماشای بازی‌های تیم محبوب‌شان بدست بیاورند".