کد خبر: NwBR زمان: 13:53 1397/08/18   بازدید: 9687

هواداران رئال خواهان ادامه حضور سولاری

هواداران رئال مادرید در نظرسنجی نشریه آ.اس، موافقت خود را با ادامه حضور سانتیاگو سولاری روی نیمکتشان اعلام کردند.

به گزارش "ورزش سه"، لوپتگی با نتایج ضعیفی که در این فصل کسب کرد، در نهایت از نیمکت رئال اخراج شد و سانتیاگو سولاری که هدایت تیم دوم رئال را برعهده داشت، به عنوان مربی موقت جایگزین او شد.

 

در این مدت، سولاری سه بازی روی نیمکت رئال نشسته و توانسته سه پیروزی پر گل و سه کلین شیت برای این تیم به ثبت برساند. حال نشریه آ.اس نظرسنجی برگزار کرد که طی آن، هواداران رئال  خواهان ادامه حضور سولاری شدند.

 

 

 

 

در این نظرسنجی، 56535 نفر شرکت کردند که 82 درصد بر این باور بودند که سولاری باید تا پایان فصل در رئال بماند و 18 درصد نیز معتقد بودند که رئال باید گزینه دیگری را جایگزین او کند.

 

اما این فقط هواداران نیستند که خواهان ادامه همکاری با سولاری هستند بلکه بازیکنان نیز از سرمربی جدید خود بسیار راضی و خوشحالند و می‌خواهند او حداقل تا پایان فصل حفظ شود. کریم بنزما،  کاسمیرو ادریوزولا تا به اینجا رضایت خود از همکاری با سولاری را اعلام کردند.

 

دوشنبه، روز سرنوشت ساز برای سولاری

 

تصمیم نهایی در مورد سولاری توسط فلورنتینو پرز گرفته خواهد شد و او تا روز دوشنبه فرصت دارد که سولاری را به عنوان سرمربی جدید باشگاه معرفی کند و یا مربی دیگری را جایگزین او کند. طبق قوانین فدراسیون اسپانیا، در صورتی که رئال تا دوشنبه مربی رسمی خود را معرفی نکند، با جریمه و محرومیت روبرو خواهد شد.