کد خبر: Qj3G زمان: 19:39 1397/08/18   بازدید: 32193

واکنش نکو به توصیه‌های تاکتیکی قهوه‌چی‌ های قائمشهر

سرمربی نساجی مازندران می گوید هیچکس به اندازه او دلسوز نساجی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، توصیه های قهوه خانه ای که با ارسال یک نامه رسمی به سرمربی نساجی جواد نکونام برای انتخاب ترکیب و تاکتیک قرمزهای قائمشهری همراه بود، یکی از سوژه های عجیب هفته گذشته فوتبال ایران بود.


جمعی از قهوه خانه داران قائمشهر با ارسال نامه ای به جواد نکونام که در آن نسبت به تصمیمات نکونام نیز منتقد شده بودند، ترکیبی به سرمربی نساجی ارائه کردند که می توانست آن ها را به برد برابر استقلال خوزستان برساند و این ترکیب را حاصل تجربه بالای خود می دانستند و البته تضمینی جدی نیز برای موفقیت ترکیب خود داشتند.


جواد نکونام سرمربی نساجی بعد از برد با ارزش در بازی مهم با استقلال خوزستان به این موضوع بعد از گذشت یک هفته واکنش تندی نشان داد و گفت: روی کاغذ قهوه خانه ترکیب بیرون می‌دهید؟ سال‌های گذشته چرا قهوه‌چی‌های این شهر تیم را بالا نیاوردند؟


نکونام در بخش بعدی صحبت های خود با اشاره به موفقیت این تیم در فصل گذشته و بیان این نکته که دلسوز مردم مازندران و قائمشهر است، تصریح کرد: هیچکس به اندازه من دلش برای نساجی و استان مازندران نمی‌سوزد؛ بازیکنان من دارند با جان و دل بازی می‌کنند؛ ببینید ما این همه مصدوم داریم ولی آیا از من شنیده‌اید که مدام بگویم بازیکن مصدوم داریم و بهانه بگیرم؟ باید از همه بازیکنانم تشکر کنم که کیفیت بالایی دارند؛ آنها کسانی هستند که موجب خوشحالی مردم شدند.

 


عکس از: معین نادری