کد خبر: GL2X زمان: 14:47 1397/08/22   بازدید: 10980

گزارش سومین تمرین تیم امید کشور؛

امیدها به چمن آمدند(عکس)

سومین تمرین تیم امید کشور برای حضور در رقابت های المپیک 2020 امروز از ساعت 11 در زمین الیاف با حضور شاهردوی و بختیاری زاده دو دستیار کرانچار و در غیاب این مربی دنبال شد.

به گزارش "ورزش سه"، سومین جلسه از تمرین تیم فوتبال امید در راه آماده‌سازی برای حضور در مقدماتی المپیک 2020 توکیو امروز از ساعت 11 در شرایطی در زمین الیاف شهریار آغاز شد که زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم امید به دلیل مشکل ویزا، نتوانست به تمرین برسد و روز آینده در تمرینات حضور خواهد یافت.


روز گذشته بارش باران سبب شد بازیکنان امید تمرین خود را در سالن انجام دهند، اما امروز با مهیا شدن شرایط، بازیکنان به زمین چمن آمدند و زیر نظر شاهرودی و بختیاری زاده، آیتم های تمرینی را پشت سر گذاشتند.


اردوی پیشین تیم امید در شرایطی به پایان رسید که شاگردان کرانچار مدام زمین تمرین خود را عوض می کردند و همین موضوع انتقادات فراوانی ایجاد کرده بود. اردوی جدید با نظر مثبت سرمربی کروات تیم امید در زمین الیاف پیگیری می شود ولی این کمپ شرایط مناسبی برای برگزاری اردوهای ملی ندارد و نقص های زیادی از آن، نظیر عدم وجود چمن مناسب و سالن بدنسازی را می توان برشمرد.


در تمرین امروز رضا شکاری تنها لژیونر غائب بود که او هم امشب خود را به مربیان تیم امید معرفی می کند؛ عدم حضور بازیکنان استقلال و برخی دیگر از باشگاه ها، سبب ناراحتی و نگرانی رضا شاهردوی شده، که در پایان تمرین این موضوع را با ما در میان گذاشت. مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش، دو بازیکن استقلال هستند که هنوز خود را به اردوی تیم امید معرفی نکرده اند.

 

گزارش تمرین


بازیکنان ابتدا به مدت 15 دقیقه برای گرم کردن در اختیار خودشان بودند و سپس رضا شاهرودی، مربی تیم امید دقایقی با آنها به صحبت پرداخت. در ادامه بازیکنان در دو گروه  پاس‌های تک ضرب و ترکیبی را در دستور کار قرار دادند. دویدن در عرض زمین بخش بعدی تمرین تیم امید بود و در پایان هم بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند و فوتبال درون تیمی بازی کردند.  


در تمرین امروز 4 گلر حاضر در اردوی تیم ملی، زیر نظر تونچی کارهای اختصاصی را در شرایطی پیگیری کردند که تمام لباس و سر و صورت آنها با توجه به کیفیت نامساعد زمین الیاف با گل یکی شده بود.