کد خبر: KkM9 زمان: 13:58 1397/08/26   بازدید: 10051

باختمان را گردن کسی نمی اندازیم

جلالی: آماده بازی با پرسپولیس هستیم

پیکان روز دوشنبه در یک بازی حساس به مصاف پرسپولیس می رود آن هم در شرایطی که برای بازگشت به روند موفقیت آمیزش به کسب امتیاز در این بازی خارج از خانه نیاز دارد.

به گزارش" ورزش سه" پیکان بعد از کسب سه پیروزی پیاپی و در حالی که باید با پرسپولیس مسابقه می داد با تعویق این بازی موافقت کرد و حالا باید در شرایطی به مصاف این تیم برود که در سه بازی آخرش یک مساوی و دو باخت داشته است. با این وجود اما پیکان تجربه شرایطی تقریبا مشابه را دارد. این تیم در فصل گذشته و در هفته ششم در حالی که پرسپولیس شرایط خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشت و پیکان از 5 بازی اش 2 باخت، 2 مساوی و فقط یک برد داشت به مصاف هم رفتند و پیکان اولین باخت پرسپولیس را در آزادی رقم زد. حالا دو تیم در شرایطی متفاوت به مصاف هم می روند. مجید جلالی سرمربی پیکان درباره شرایط این تیم قبل از این بازی گفت:« ما در بازی آخر اصلا فکرش را نمی کردیم که چنین نتیجه ای به دست بیاوریم. با اینکه خیلی خوب هم برابر پارس جنوبی بازی کردیم اما اشتباهات بدی داشتیم و شکست سنگینی را خودمان به خودمان تحمیل کردیم آن هم در صورتی که از نظر کیفیت بازی بد نبودیم.» او افزود:« بعد از این بازی سعی کردیم یک مقداری بچه ها را از ذهنیت آن بازی خارج کنیم و فکر می کنم الان تیم از نظر ذهنی و روحی شرایط مناسبی برای بازی با پرسپولیس دارد.»


مربی پیکان همچنین گفت:« بازی با پرسپولیس و تیم هایی از این دست اتوماتیک وار انگیزه های خوبی را به تیم ما و بازیکنان می دهد. الحمدالله تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و آماده این بازی هستیم.»


جلالی در این باره که پیکان همیشه بعد از باخت به لیگ بازگشته و توانسته نتایج خوبی بگیرد هم اضافه کرد:« ما همیشه سعی می کنیم باختمان را گردن کسی نیندازیم و به همین خاطر نسبت به دلایل شکستمان اشراف کامل پیدا کرده و آن ها را ترمیم می کنیم. ما می دانیم تیممان می تواند پیشرفت کند و انشالله بعد از بازی پارس جنوبی هم بتوانیم دوباره به روند بردهایمان برگردیم.»


او همچنین در پاسخ به این موضوع که پرسپولیس را آیا خوب می شناسد؟ گفت:« به هرحال ما سال ها است که باهم رقابت می کنیم و هرتیمی یک شاخصه های کلی و یک شاخصه های خاص دارد. ما همه این مسایل را برای بچه ها کاملا تشریح می کنیم و این کار را نه فقط برای این بازی که برای تمام مسابقات انجام می دهیم.»


مجیدجلالی همچنین درباره اتفاقاتی که در روزهای اخیر بین مربیان تیم ملی و برخی خبرنگاران رخ داده است گفت:« در دوره های حرفه ای مربیگری بخشی به ارتباط مربی با رسانه ها بازمی گردد و درباره این مسایل در کلاس ها زیاد بحث و تبادل نظر می شود. آنچه من در این سال ها فهمیده ام این است که ما مربیان باید از دور به رسانه ها و خبرنگاران سلامی بکنیم و عبور کنیم. البته این مسایل در فوتبال ایران کمی عجیب و تازه است و شاید بیست سال قبل در لیگ برترانگلستان از این اتفاقات زیاد رخ می داد هرچند آداب و رسوم و فرهنگ ما متفاوت است و این مسایل ممکن است چالش برانگیز و جنجالی شود.»