کد خبر: xbO9 زمان: 17:45 1397/08/29   بازدید: 16413

ادعای سان

راشفورد و اریکسن، در سبد خرید تابستانی رئال

سران رئال مادرید از حالا به فکر تابستان آینده و ایجاد تحول در مجموعه خود هستند.

به گزارش "ورزش سه"، پس از جدایی رونالدو، رئال دست به خرید بازیکنی بزرگ نزد. در سه سال گذشته نیز اوضاع به همین منوال بوده است ولی به نظر می رسد که تابستان آینده شاهد شرایط متفاوتی باشیم.

طبق ادعای نشریه سان، سران رئال به دنبال جذب مارکوس راشفورد(یونایتد) و کریستین اریکسن(تاتنهام) با بودجه ای 101 میلیون یورویی هستند.

 

 

 

 

رئالی ها به راشفورد، مهاجم منچستریونایتد به عنوان جانشینی مناسب برای رونالدو نگاه می کنند و معتقدند که این بازیکن 21 ساله می تواند نیازهای گلزنی تیم شان را برطرف کند. نماینده ای از سوی باشگاه رئال نیز برای تماشای بازی انگلیس و کرواسی در ومبلی حضور داشت. او چند بازی اخیر یونایتد را نیز از نزدیک تماشا کرده است. ابتدا گفته می شد هدف، پوگبا یا لوکاکو است اما به ادعای سان، نماینده رئالی ها برای تماشای بازی راشفورد در اولدترافورد و ومبلی حضور داشت. رئال قصد ارائه پیشنهادی 56.1 میلیون یورویی برای خرید راشفورد را دارد.

 

رئال همچنین جذب کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی تاتنهام را نیز در دستور کار قرار داده است. بازیکنی که سبک بازی او شباهات های زیادی به مودریچ دارد. این هافبک 26 ساله تنها یک سال و نیم دیگر با تاتنهام قرارداد دارد و رقم پیشنهادی رئال برای جذب او 44.9 میلیون یورو است.