کد خبر: 1570377/39 زمان: 17:27   1397/08/30 بازدید: 26,101

مهاجم پارس جنوبی رکورد سردار آزمون را زد

مهاجم گلزن تیم پارس جنوبی جم رکورد سردار آزمون در بازی با اسپانیا را در جام جهانی زد.

به گزارش "ورزش سه"، داده های جی‌پی اس که چند سالی است در فوتبال ایران بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد، موضوعات جالبی را به کادرفنی تیم ها و اهالی فوتبال ارائه می‌کند. یکی از مواردی که از جی‌پی‌اس ها می توان متوجه شد، بیشترین سرعت بازیکنان در یک مسابقه است. مساله ای که بازیکنان فوتبال بر سر رکوردش با هم کری‌خوانی هم دارند.

 

در سال‌های گذشته و از زمانی که جی‌پی‌اس در فوتبال ایران مد شده است، علی علیپور،مهاجم پرسپولیس در بحث بالاترین سرعت در یک مسابقه رکورددار است. این گلزن پرسپولیس با رکورد 33.1 کیلومتر بر ساعت، سریع‌ترین بازیکن فوتبال ایران در سال‌های گذشته بوده است. بعد از او، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی در بازی ایران و اسپانیا در جام جهانی رکورد 32.62 کیلومتر بر ساعت را در لحظه ای از مسابقه به ثبت رساند؛ اما حالا ابراهیم صالحی، مهاجم پارس جنوبی جم در دیدار با پیکان تهران، این رکورد را شکسته و به رده دوم سریع‌ترین بازیکنان لیگ صعود کرده است.

 


صالحی در بازی با پیکان رکورد بالاترین سرعت خود را در 33.05 کیلومتر بر ساعت به ثبت رساند که او را با 0.05 کمتر نسبت به علی علیپور، در رده دوم سریع‌ترین بازیکنان لیگ از این حیث قرار می‌دهد. اتفاق مثبتی که مهاجم پارس جنوبی جم آن را به ثبت رسانده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.