کد خبر: YjKq زمان: 15:25 1397/09/14   بازدید: 25933

خشم سران رئال از لگانس به خاطر گلر اوکراینی

باشگاه رئال مادرید از لگانس، تیم کوچک حومه شهر مادرید به خاطر عدم پایبندی به توافقات فی مابین ناراضی است.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، رئال مادرید در بحبوحه جام جهانی 2018، لونین، گلر جوان اوکراینی را به خدمت گرفت. او پیش از کورتوا جذب رئال شد و قرار بود ذخیره ناواس و کاسیا باشد اما پس از نهایی شدن انتقال کورتوا او برای تجربه اندوزی به لگانس قرض داده شد.

 

 

 

 

قرار طرفین بر این بود که لونین تبدیل به گلر اول لگانس شود اما در عمل اتفاقی دیگر رخ داد. پیگرینو، مربی آرژانتینی لگانس، لونین را نیمکت نشین کرد و به او تنها در کوپا دل ری میدان می دهد. شب گذشته و در بازی برگشت لگانس برابر رایو(یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری)، لونین ستاره میدان بود و با مهار یک پنالتی و سیوهای درخشانش باعث صعود لگانس به یک هشتم نهایی شد.

 

درخشش او حالا این سوال را ایجاد کرده است که چرا گلری که در تیم ملی اوکراین نیز به میدان می رود، باید در لگانس نیمکت نشین باشد؟ طبق بندی در قرارداد لونین، اگر حضور او در ترکیب لگانس به میزان مشخصی شده نرسد، لگانس باید به رئال غرامت پرداخت کند. همچنین رئال می تواند لونین را در انتقالات زمستانی پس گرفته و به تیمی دیگر قرض بدهد.

طبق ادعای مارکا، سران رئال قصد گرفتن غرامت و بازگرداندن لونین را دارند مگر اینکه باشگاه لگانس بتواند تضمین های لازم در مورد لونین تا انتهای فصل را بدهد.