کد خبر: kyYk زمان: 01:05 1397/09/15   بازدید: 11089

وولوز 2-1 چلسی: دومین شکست آبی ها

چلسی در دیداری خارج از خانه از هفته پانزدهم لیگ برتر مقابل وولوز با نتیجه 2-1 شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مائوریسیو ساری که تا دو هفته قبل، در رقابت های این فصل لیگ برتر شکستی نداشتند، در دیدار امشب، برای دومین بار در سه دیدار اخیر شکست خوردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و از همان دقایق ابتدایی، نمایشی هجومی را در دستور کار داشتند. در دقیقه 7، چلسی صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد. روی ارسال انگولو کانته بود که ادن هازارد می توانست کار را تمام کند اما واکنش خوب پاتریسیو، مانع از باز شدن دروازه وولوز شد.

در ادامه چلسی به تیم برتر میدان تبدیل شد و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه 18 به گل رسید. روبن لوفتوس چیک که با پاس هازارد صاحب موقعیت شده بود، ضربه‌ای از پشت محوطه جریمه زد که پس از برخورد به مدافع حریف، تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.

 

 

برتری چلسی بعد از این گل هم ادامه داشت و این تیم می توانست در دقیقه 23، به گل دوم برسد اما واکنش خوب پاتریسیو روی ضربه آزاد ویلیان، مانع از دو برابر شدن برتری چلسی شد.

در ادامه باز هم این آبی ها بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک تر می شدیم، تیم میزبان با جسارت بیشتری بازی می کرد. در دقیقه 37، چیزی نمانده بود که تیم میزبان روی یک ضدحمله به گل برسد اما حضور به موقع سسک فابرگاس مانع از باز شدن دروازه چلسی شد.

دو دقیقه بعد چلسی می توانست به گل برسد اما در حالی که ویلیان در مصاف تک به تک با پاتریسیو، او را مغلوب کرد، حضور به موقع کودی، دروازه وولوز را نجات داد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم چلسی تیم برتر میدان بود اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را چلسی بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقایق ابتدایی به گل دوم برسد اما آلوارو موراتا نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

برتری آبی ها ادامه داشت اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 59، به گل تساوی رسید. روی پاس عمقی عالی از گیبس وایت بود که خیمنز با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

چلسی هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که در دقیقه 63، گل دوم را دریافت کرد. این بار روی یک ارسال زمینی و تند و تیز از دوهرتی بود که دیوگو خوتا روی تیر دوم با یک ضربه محکم، حساب کار را 2-1 کرد.

 

 

در ادامه بازیکنان چلسی تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما بازی خوب وولوز موقعیت های زیادی در اختیار آنها قرار نداد و در نهایت بازی با همان نتیجه به سود میزبان به پایان رسید.