کد خبر: MeBX زمان: 13:01 1397/09/15   بازدید: 32603

سپیدرود زودتر از همه نقل و انتقالات را آغاز کرد

تیم سپیدرود رشت با هدایت علی کریمی با فسخ قرارداد دو بازیکن خود ( منوچهری و حاتمی) زودتر از همه تیم ها نقل و انتقالات زمستانی را آغاز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، حریف این هفته استقلال از وضعیتی که در جدول رده بندی دارد طبیعتا راضی به نظر نمی رسد و برنامه اش این است در تطعیلات زمستانی با اضافه کردن چند بازیکن خوب از نظر فنی شرایط بهتری پیدا کند و در نهایت هدفش چیزی فراتر از بقاء باشد.

 

این امکان در ابتدای فصل برای علی کریمی وجود نداشت چون او دوباره زمانی هدایت تیم را قبول کرده بود که تیم توسط خداداد عزیزی بسته شد و در چند بازی هم به میدان رفت! سپیدرود رشت بعد از اینکه با علی نظر محمدی به لیگ برتر صعود کرد همیشه دغدغه ماندن داشته است. شاید بخش اعظمی از این معضل به خاطر مشکلات مالی باشد اما واقعیت این است که تیم هیچ گاه خوب بسته نشد. آنهم با توجه به پتانسیلی که فوتبال شمال دارد.

 

البته باید به این نکته مهم اشاره کرد در تعطیلات زمستانی امکان جذب بازیکن خوب کم است چون بازیکن خوب تیم دارد و تیم هم او را رها نمی کند اما در تبادلات با تیم ها این امکان برای سپیدرود مهیاست که برخی از نقاط ضعف را برطرف کند. ایراد اصلی که به تیم سپیدرود گرفته می شود بالا بودن میانگین سنی تیم است.