کد خبر: 3Nw8 زمان: 14:12 1397/09/15   بازدید: 8406

دشتی در جمع شاگردان دایی به کار ادامه می‌دهد

مهاجم تکنیکی و گلزن سایپا که در آخرین بازی این تیم نسبت به شرایط شکل گرفته در این تیم ابراز نارضایتی کرده بود، اکنون با پیشنهادی از کره جنوبی مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، علی دشتی که در این فصل گل‌های سرنوشت سازی برای نارنجی‌پوشان به ثمر رسانده و توانسته روند موفق فصل گذشته‌اش در پارس جنوبی را ادامه دهد، جزو نفراتی بود که در پایان دیدار مقابل استقلال خوزستان که با تساوی این تیم خاتمه یافت به ابراز نارضایتی از شرایط تیمش پرداخت.


این مهاجم با اعلام اینکه در برخی پست‌ها نیاز به تقویت وجود دارد و بی انگیزگی در بین بازیکنان سایپا باعث شد تا آنها در دیدارهای اخیر نتوانند نمایش خوبی کسب کنند، از کادر مدیریت باشگاه خواست بنا به تصمیم و درخواست علی دایی اقدام به تقویت تیم کنند.


با این حال خبر جدی در خصوص این بازیکن این است که بعد از اینکه پیشنهاد مربوط به سامسونگ کره جنوبی توسط باشگاه پرسپولیس و این مهاجم رد شده، اکنون آنها خواهان مذاکره با علی دشتی از سایپا هستند. باید دید رضا درویش و علی دایی چه تصمیمی در خصوص این پیشنهاد خواهند گرفت و آیا رضایت به جدایی مهاجم تاثیرگذار تیم خود خواهند داد یا خیر.