کد خبر: 1574599/41 زمان: 18:44   1397/09/17 بازدید: 9,743

بهترین خط هجومی موفق می شود یا بهترین خط دفاعی؟

شکست‌ناپذیران زرد و سرخ به هم رسیدند

سپاهان و پرسپولیس دو تیمی که بهترین خط هجومی و خط دفاعی لیگ را در اختیار دارند، در چارچوب رقابت های لیگ هجدهم هنوز شکستی تجربه نکرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، روز آینده یکی از حساس ترین مسابقات لیگ که دیداری معوقه از هفته دوازدهم لیگ هجدهم به شمار می رود، از ساعت 15 در ورزشگاه نقش جهان با سوت علیرضا فغانی آغاز خواهد شد.

این دیدار به نوعی دیدار تیم هایی به شمار می رود که هنوز هیچ شکستی را در فصل جاری رقابت های لیگ برتر تجربه نکرده اند.

 

سپاهان از 13 دیدار قبلی خود 8 پیروزی و 5 تساوی کسب کرده و در سوی دیگر شاگردان برانکو ایوانکوویچ 7 پیروزی و 6 تساوی در کارنامه دارند؛ نتایجی که سپاهان و پرسپولیس را به ترتیب با 29 و 27 امتیاز در رتبه های دوم و سوم جدول رده بندی قرار داده است.

نکته آماری جالب دیگر این مسابقه تقابل بهترین خط دفاعی و بهترین خط هجومی لیگ است. سپاهانی ها اگرچه 10 بار دروازه خود را باز شده دیده اند ولی با به ثمر رساندن 26 گل موفق شده اند، آمار خوبی از حیث گلزنی ثبت کنند و در سوی دیگر شاگردان برانکو ایوانکوویچ که شرایط خوبی در خط هجومی ندارند و تنها 13 بار موفق به گلزنی شده اند، در بخش دفاعی آماری فوق العاده ثبت کرده اند و در 13 مسابقه تنها 4 گل دریافت کرده اند.

 

روز آینده وقتی سوت پایان بازی توسط فغانی به صدا در بیاید، مشخص خواهد شد، بهترین خط هجومی لیگ توانسته به رکورد شکست ناپذیری سرخپوشان خاتمه دهد، یا بهترین خط تدافعی لیگ هجدهم توانسته از موقعیت های خود گل بسازد و اولین شکست را به شاگردان امیرقلعه نویی تحمیل کند؛ شاید هم این دو با یک تساوی همچنان به رکورد شکست ناپذیری خود ادامه دهند و بر تعداد تساوی های خود در لیگ اضافه کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.