کد خبر: lJdj زمان: 20:39 1397/10/19   بازدید: 47524

عصبانیت مدافع بارسلونا از تلاش برای جذب رابیو!

یوردی آلبا، مدافع اسپانیایی بارسلونا از عدم تمدید قراردادش با این تیم و بی توجهی مدیران بلوگرانا به سرنوشت او رضایت ندارد.


به گزارش "ورزش سه"، با توجه به علاقه تیم هایی چون یوونتوس به جذب یوردی آلبا، اخباری در مورد احتمال جدایی او منتشر شده و جالب اینجاست علیرغم نارضایتی علنی این بازیکن و مدیر برنامه اش، هنوز اتفاق مهمی در مسیر تمدید قرارداد رخ نداده است.

 

 

ال چیرینگیتو مدعی شد یوردی آلبا از اینکه بارسلونا تمام تلاش خود را وقف جذب آدرین رابیو، هافبک فرانسوی پاری سن ژرمن کرده و حتی حاضر است حقوقی سالانه 10 میلیون یورو به او پرداخت کند، ناراحت است و حس می کند مدیران بارسا اهمیتی به تمدید قرارداد با وی نداده و به نوعی یوردی آلبا را فراموش کرده اند.

 

در هفته های اخیر همه اخبار نقل و انتقالاتی بارسلونا، حول محور معادله پیچیده توافق با آدرین رابیو بوده است اما هنوز این انتقال به شکل قطعی نهایی نشده است.

 

یوردی آلبا طی سالهای اخیر یکی از بازیکنان موثر بارسلونا بوده و همکاری های ویژه او با لیونل مسی، بارها سبب ساز به ثمر رسیدن گل های فراوانی برای بارسلونا گشته است اما انگار تمدید قرارداد با این مدافع اسپانیایی، اولویت مدیریت باشگاه نیست.